Trwa ładowanie...

Internauta powiedział, co myśli o tym, że Warnke gra u Vegi. Szybko dostał ripostę

Często zaczepki internautów są kąśliwe. Niektóre gwiazdy nie reagują na nie, inne odpowiadają. Pod jednym z najnowszych zdjęć Warnke zareagowała na komentarz. Nie przebierała w słowach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Internauta powiedział, co myśli o tym, że Warnke gra u Vegi. Szybko dostał ripostęŹródło: ONS.pl
d46pmvz

Praktycznie każda gwiazda mierzy się w internecie z hejtem. Internauci bez ogródek oceniają i komentują to, co pojawia się w sieci.

Kasia Warnke grała w kilku filmach Patryka Vegi. Twórczość wspomnianego reżysera budzi kontrowersje wśród odbiorców.. A do współpracy aktorki z Vegą postanowił odnieść się jeden z internautów. "Szanuję ogolenie głowy, Pani ma taką klasę w sobie, że włosy to tylko mały dodatek. Mam tylko jedną prośbę, proszę nie grać już u Vegi... Zły reżyser, oj bardzo zły” – czytamy.

Najwyraźniej komentarz musiał bardzo "zaboleć" Warnke, ponieważ postanowiła odpowiedzieć i to dość ostro. "Proszę Pana, Pańskie wypowiedzi nacechowane są bufonadą, której nie znoszę. Nie wiem, czym się Pan zajmuje, mam nadzieję, że zrobił Pan wiele dla polskiej kultury, bo jeżeli nie, to już nic Pana w moich oczach nie broni. Mam Pan jakieś zaściankowe podejście do polityki kulturalnej, chyba chciałby Pan żyć w kraju, w którym mówi się ludziom, co jest dobre, a co złe. Spokojnie, do tego zmierzamy w Polsce. Snobizm bywa dobry, ale bufonada nie”.

d46pmvz

Uważacie, że aktorka ma rację?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46pmvz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46pmvz