Trwa ładowanie...
d44dpz5

Internautka dogryza rozkosznej córeczce Siwiec. Gwiazda odpowiedziała

Natalia Siwiec jest aktywna w mediach społecznościowych i uchyla tam rąbka tajemnicy z życia prywatnego.Od kiedy urodziła się córeczka Mia, jest jej na Instagramie dużo. Jedna z internautek skrytykowała malutkie dziecko. Siwiec nie pozostała dłużna i odpowiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celebryci często zmagają się z hejtem w internecie.
Celebryci często zmagają się z hejtem w internecie. (ONS.pl)
d44dpz5

Hejt w internecie jest od dawna i niewątpliwie będzie istniał cały czas. Najczęściej mają styczność z nim gwiazdy, które prowadzą publiczne profile w social mediach. Jedni nie zwracają na to uwagi, inni natomiast nie potrafią przejść obojętnie obok bardzo obraźliwych słów. Ostatnio na nieprzyjemny komentarz, który dotyczył jej uroczej córeczki Mii, zareagowała Siwiec.

"Klara Lewandowska jest dużo ładniejsza od twojej córki. Sorry Natalia" – widniał komentarz pod zdjęciem gwiazdy.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję. Najpierw internautów, a później Natalii Siwiec. Komentarz oceniający Mię szybko został usunięty.

d44dpz5

"Kobieto, co ty piszesz.... powinnaś się wstydzić. Normalnie mi wstyd za Ciebie. Ocenianie wyglądu dziecka. I jeszcze napisać takie coś matce", "Jak tak można napisać. To chore. Mia to najsłodsza i najpiękniejsza dziewczynka" – czytamy w komentarzach.

Odpowiedzieć z przymrużeniem oka postanowiła sama Natalia Siwiec. "Masakra, chyba tego nie przeżyję! Idę się zabić".

Trudno się dziwić, że internauci stanęli w obronie celebrytki. Komentarz, który ocenia malutkie dziecko jest co najmniej nie na miejscu.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5