Trwa ładowanie...
dvth3mc

IRA w towarzystwie trzech znakomitych polskich wokalistek w Ergo Arenie!

W ERGO ARENIE szykuje się rockowy wieczór, podczas którego wystąpi zespół IRA z gościnnym udziałem trzech znakomitych polskich wokalistek: Urszuli, Małgorzaty Ostrowskiej i Patrycji Markowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IRA w towarzystwie trzech znakomitych polskich wokalistek w Ergo Arenie!
(Materiały prasowe)
dvth3mc

IRA to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych polskich zespołów rockowych obecny na polskim rynku muzycznym od początku lat 90. Grupa ma na swoim koncie 11 płyt studyjnych, szereg prestiżowych tytułów i najważniejszych nagród muzycznych w kraju, a także długą listę singli, które trafiały na pierwsze miejsca radiowych list przebojów. W maju tego roku ukazała się ostatnia w dorobku grupy płyta, "My".

Zespół IRA zadebiutował w 1988 roku na festiwalu w Opolu, a dwa lata później ukazał się jego debiutancki album "IRA". Przełom w karierze grupy nastąpił w 1991 roku, wraz z ukazaniem się płyty "Mój dom", która pobiła wszelkie rekordy popularności. Pasmem sukcesów okazały się kolejne wydawnictwa zespołu, albumy "1993", "Live", "Znamię" i "Ogrody”. Mimo kryzysu, zakończonego zawieszeniem działalności zespołu i karierą solową Artura Gadowskiego, zespół powrócił w 2002 roku płytą "Tu i Teraz". W kolejnych latach ukazały się albumy "Ogień" (2004) i "Live - 15-lecie" (2004). W sierpniu 2007 roku zespół przypomniał o sobie ósmym studyjnym albumem - "Londyn 08:15", dwa lata później ukazał się kolejny krążek "9", a w 2013 na rynku ukazało się dwupłytowe wydawnictwo zespołu - płyta "X".

Obecnie IRA koncertowo to marka sama w sobie! Energetyczne, mocne, gitarowe brzmienie przeplatane, dobrze znanymi publiczności, nastrojowymi balladami.

dvth3mc

Podczas wrześniowego koncertu w ERGO ARENIE zespół zaprezentuje się publiczności
w niecodziennym składzie. Na specjalne zaproszenie grupy w Trójmieście u boku Artura Gadowskiego na scenie wystąpią panie: Urszula, Małgorzata Ostrowska i Patrycja Markowska. Z całą pewnością nie zabraknie starych, dobrze znanych z dorobku zespołu przebojów w nowych aranżacjach takich jak "Nadzieja", "Mój dom", "Wiara", "Ona jest ze snu", utworów z ostatniej płyty i zaskakujących zestawień wokalnych.

Aktualny skład zespołu tworzą: Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Marcin Bracichowicz, Piotr Konca.

Bilety od 40 zł do nabycia: w kasie nr 3 ERGO ARENY, Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu oraz w internecie: www.Interticket.pl oraz www.Ticketpro.pl

Patronat medialny: Wirtualna Polska

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

ZOBACZ TEŻ #dziejesienazywo: Publiczność festiwalowa w Polsce

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc