ycipk-4jf73d

Iran usuwa kobiety z okładek albumów muzycznych. Zostawili samych mężczyzn

Irańskie prawo jest bardzo surowe wobec kobiet. Jeden z krajowych serwisów streamingowych usunął płeć piękną z okładek albumów muzycznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beyonce
Beyonce (ONS.pl)
ycipk-4jf73d

Według zakazów religijnych w Iranie wokalistki mogą nagrywać utwory wyłącznie dla osób tej samej płci. Ich nagrania muszą najpierw zostać zatwierdzone przez władze kraju. Z tego powodu jeden z irańskich serwisów streamingowych postanowił posunąć się o krok dalej.

Melovaz, platforma internetowa oferująca muzykę, uznała wizerunek znanych piosenkarek za zbyt kontrowersyjny. Z tego powodu usunięto je z okładek ich własnych albumów. Internauci postanowili sprawdzić, które wokalistki zostały ocenzurowane od strony wizualnej. Jak się okazało, dotyczy to płyt wszystkich gwiazd płci żeńskiej. Wśród nich znajdują się m.in. Katy Perry, Cardi B, Camila Cabello czy Lady Gaga.

W niektórych przypadkach wygląda to dość komicznie. Przykładowo po Lady Gadze został tylko różowy kapelusz, a po Nicky Minaj kawałek konara, na którym siedziała. W przypadku albumu Billie Eillish "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" okładka przedstawia samo łóżko bez siedzącej Eillish.

ycipk-4jf73d
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jf73d

ycipk-4jf73d
ycipk-4jf73d