ycipk-ks0wm9

Iron Maiden przyjadą latem do Polski. Przedsprzedaż biletów już za kilka dni

IRON MAIDEN powróci do Europy na serię koncertów w 2020 r. podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour, w tym 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie po dwóch wyprzedanych koncertach w Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iron Maiden w 2020 r. zagrają w Polsce
Iron Maiden w 2020 r. zagrają w Polsce (Materiały prasowe)
ycipk-ks0wm9

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 15 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Jak zawsze odbędzie się ekskluzywna przedsprzedaż dla członków Fanklubu IRON MAIDEN. Przejdź do www.ironmaiden.com, aby uzyskać więcej informacji na temat biletów.

Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00.
Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00.

ycipk-ks0wm9

Od czasu rozpoczęcia trasy w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie, grając dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

Zobacz też: Bruce Dickinson z Iron Maiden rozwodzi się. W tle 90 mln funtów

Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, mówi:

"Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów.”

ycipk-ks0wm9
Materiały prasowe
Podziel się

Gościem specjalnym podczas tego koncertu będzie Within Temptation https://www.resist-temptation.com/ a zespołem otwierającym Lord Of The Lost http://www.lordofthelost.de/

Ten występ, pełen hitów i ulubionych utworów fanów, obejmujący karierę zespołu, ma w sobie coś dla każdego, niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Maiden, czy zwykłym koncertomaniakiem. Oto, co globalne media mówią o dotychczasowej trasie Legacy Of The Beast, “Iron Maiden performs the best show in the history of Rock In Rio “ – Estadao national newspaper, Brazil

Bilety na LiveNation.pl i TicketMaster.pl

ycipk-ks0wm9
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ks0wm9

ycipk-ks0wm9
ycipk-ks0wm9