Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Ivan Komarenko po latach. Wycisza się w klasztorze

Kilkanaście lat temu Ivan Komarenko był rozchwytywanym artystą. Dziś o nim słychać niewiele. Jak donosi jeden z tygodników, artysta systematycznie wycisza się w klasztorze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ivan Komarenko
Ivan Komarenko (East News, Fot: East News)
d1e4k1v

"Jej czarne oczy" - ten utwór śpiewali wszyscy. Zespół Ivan i Delfin niegdyś był na ustach wszystkich. Dosłownie. Okazuje się, że artysta od czasu do czasu lubi odciąć się od medialnego zgiełku i "ładuje baterie" w klasztorze.

ZOBACZ TAKŻE: Komarenko: "Mam młode ciało, włosy na głowie, dobry wzrok. Czterdziestka to zloty środek"

- W tym ośrodku byłem już trzy razy. Ktoś może to nazwać dziwactwem czy ekscentryzmem, ale dla mnie przeżycie kilku tygodni z mnichami to kontakt z prawdziwym światem. Czuję, że dzięki temu odzyskuję spokój duszy, mogę pracować i planować przyszłość - mówi w "Na Żywo".

d1e4k1v

Klasztor prowadzony jest przez mnichów z Tajwanu. Tam też artysta może zastanowić się nad planami na przyszłość. Jeśli sąwśród nas fani Ivana, nie martwcie się, znajduje też czas na śpiewanie. O czym też pisze od czasu do czasu w mediach społecznościowych.

W czerwcu napisał o występie w radiu dla "wszystkich spragnionych moich piosenek i stęsknionych". Trzeba przyznać, że mimo upływu lat Komarenko nic się nie zmienia!

Pamiętacie Ivana Komarenko?

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v