Trwa ładowanie...
d1qye0x
News

Ivana Trump o byłym mężu. "Donald będzie świetnym prezydentem"

Ivana, była żona Donalda Trumpa i matka trójki jego dzieci, gości dziś w prasie głównie w rubrykach towarzyskich. Celebrytka i była modelka kocha bowiem towarzyskie życie na światowych salonach. Co uważa o politycznych aspiracjach swojego męża?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ivana Trump
Ivana Trump (East News)
d1qye0x

Ivana Trump została przyłapana przez paparazzich, kiedy opuszczała swój nowojorski apartament w drodze do Waszyngtonu. W niebieskim futrzanym płaszczy wyglądała efektownie, a nawet ekstrawagancko. - Uważam, że Donald będzie świetnym prezydentem - rzuciła jedynie w stronę przedstawicieli mediów.

   East News
(East News)

Pierwsza żona nowego prezydenta USA do dziś nazywana jest jego największą miłością. Z czeską modelką doczekał się trójki dzieci - córki Ivanki oraz synów, Donalda Jr i Erica. Ten ostatni w rozmowie z CBS News przyznał, że jego matka zamierza wspierać polityczną karierę byłego męża z całych sił. - Jest niezwykle troskliwą osobą. Przychylnie patrzy na jego (Donalda Trumpa - red.) poczynania - podkreślił Eric Trump.

d1qye0x

Nie jest tajemnicą, że Ivana postrzega prezydenturę ojca swoich dorosłych już dzieci jako szansę dla siebie. Już jakiś czas temu poinformowała, że chciałaby zrobić karierę w amerykańskiej dyplomacji. W rozmowie "New York Post" wyznała, że marzy o objęciu stanowisko ambasadora Stanów Zjednoczonych w Czechach. - Tam każdy mnie zna - podsumowała. Czy uda jej się zrealizować swoje ambicje?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1qye0x

Podziel się opinią

Share
d1qye0x
d1qye0x