Trwa ładowanie...
d2h5ilh

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych 2016, niedawno wyszła za mąż. Teraz okazuje się, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Cichosz zostanie mamą
Iwona Cichosz zostanie mamą (ONS.pl)
d2h5ilh

Iwona Cichosz (30 l.) w 2016 r. zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych. Od tamtej pory sporo się w jej życiu pozmieniało. Wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", dostała rolę w serialu "Leśniczówka", a także poznała miłość. Z norwegiem Trulsem Yggesthem wzięła ślub we wrześniu 2019 r.

Truls S. Yggeseth pochodzi z Oslo. Studiował na kierunku menedżer artystyczny. Ma własną firmę, która zajmuje się m.in. tworzeniem stron internetowych. Tak jak Iwona, również jest niesłyszący i działa w kilku fundacjach oraz stowarzyszeniach na rzecz głuchoniemych. Para poznała się w 2016 r. podczas finału konkursu piękności i od razu się w sobie zakochali.

W jednym z wywiadów Cichosz powiedziała: - Bardzo chcemy mieć dzieci. Często czytam w internecie, że jak się na nie zdecydujemy, to je skrzywdzimy, bo będą głuche. Ale to jest dla nas normalne. Będziemy mieli niesłyszące dziecko, bo przecież sami nie słyszymy!

d2h5ilh

Teraz znajoma pary zdradziła w rozmowie z "Rewią": - Iwona jest w 4. miesiącu ciąży. Oboje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami.

Serdecznie gratulujemy!

d2h5ilh

Podziel się opinią

Share
d2h5ilh
d2h5ilh