Trwa ładowanie...
d233xfn

Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem. Znowu!

Piosenkarka jakiś czas temu oświadczyła, że już nie spotyka się z Maciejem Marcjanikiem. Niedługo potem partnerzy postanowili do siebie wrócić, ale wygląda na to, że drugie podejście nie dało oczekiwanych rezultatów. Gwiazda na swoim facebookowym profilu napisała, że relacja nie przetrwała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska (ONS.pl)
d233xfn

Z przykrością i z wielkim bólem serca informuję, że związek z moim partnerem jednak nie przetrwał. Mimo szczerych chęci i miłości, nie możemy być nadal razem. Ja wiem, że nie wygląda to najlepiej (rozstanie, powrót, znów rozstanie), ale to tylko dlatego, że jestem zbyt emocjonalna i mam duszę artysty. Trzeba nam to wybaczyć. W każdym razie jest Lili i ona jest najważniejsza, a z czasem może to życie mi się jakoś poukłada. Kiedyś ktoś powiedział, że z różnych powodów ludzie się rozstają, a muzyka zostaje do końca życia - wyznała Węgrowska.

Piosenkarka faktycznie jest bardzo uczuciowa. W połowie lutego publikowała zdjęcia z ukochanym, którego nazwała miłością swojego życia. Było to zaledwie kilka dni po zerwaniu, o którym również poinformowała publicznie. Teraz partnerów znów dotknął kryzys. Wydaje się, że związek Węgrowskiej i Marcjanika jest bardzo burzliwy. Czy zakończył się już ostatecznie? Okaże się wkrótce.

Jedno jest pewne - Maciej nie zniknie z życia Iwony, bo eks-zakochani wspólnie wychowują córkę. Lilia przyszła na świat w lipcu 2015 roku i, jak przyznała wokalistka, jest oczkiem w głowie rodziców. Węgrowska do tej pory stroniła od pokazywania zdjęć córki, ale w końcu zdecydowała się pochwalić małą. Podobna do mamy?

d233xfn
Iwona Węgrowska East News
Iwona Węgrowska
d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn