Trwa ładowanie...
d14vt7k

Iwona Węgrowska w kusej sukience na weselu. Tym razem przesadziła

Nieraz udowodniła, że lubi zwracać na siebie uwagę odważnymi stylizacjami. Tym razem celebrytka pochwaliła się zdjęciami z wesela, na których widać jej sukienkę. Powiedzieć, że jest za krótka, to zdecydowanie za mało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sukienka odkrywała dużo ciała Węgrowskiej.
Sukienka odkrywała dużo ciała Węgrowskiej. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d14vt7k

Odkąd pojawiła się w 2004 r. w piątej edycji polsatowskiego reality show "Bar" wciąż trwa w polskim show biznesie. Regularnie pojawia się na imprezach branżowych, gdzie przyciąga uwagę fotoreporterów swoimi odważnymi kreacjami.

Węgrowska bardzo często uwydatnia swoje kobiece krągłości. Jak się okazuje, z takiego stylu nie rezygnuje nawet w życiu prywatnym. Ostatnio była na ślubie przyjaciółki wraz ze swoim ukochanym. Fotorelację z "imprezy" umieściła na swoim Facebooku. Przy okazji też nie omieszkała opisać tego, jak bardzo jest szczęśliwa. "To był cudowny czas z moją miłością życia Maciusiem. Nigdy w życiu nie było mi tak dobrze (nigdzie i z nikim) jak z tym mężczyzną. Pod każdym względem! Uwierzcie mi, tego nie da się opisać. Chciałabym, żeby to szczęście trwało zawsze i do końca życia" - pisała rozemocjonowana na swoim profilu.

Iwona Węgorwska na weselu. Facebook.com
Iwona Węgorwska na weselu.

Urocze uściski i obszerny opis nie odwrócił jednak uwagi od kreacji, na którą zdecydowała się piosenkarka. Czarna, kusa kiecka z puszczonym swobodnie z tyłu materiałem była z pewnością ryzykownym wyborem. Chociażby ze względu na to, że na takie uroczystości większość kobiet decyduje się na mniej rzucające się w oczy sukienki. Węgrowska jednak zaryzykowała.

d14vt7k

Jak oceniacie sukienkę Węgrowskiej?

d14vt7k

Podziel się opinią

Share

d14vt7k

d14vt7k