Trwa ładowanie...
d1ofdhs

Iwona Węgrowska wzruszona dorastaniem córeczki. Mała Liliana pozuje z dowodem osobistym

Iwona Węgrowska uwielbia pokazywać swoją córeczkę Liliankę światu. Tym razem powód był poważny. Dziewczynka odebrała swój pierwszy dowód osobisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Iwona Węgrowska z córką
Iwona Węgrowska z córką (East News, Fot: East News)
d1ofdhs

Iwona Węgrowska niejednokrotnie powtarzała, że macierzyństwo ją odmieniło. I rzeczywiście. Odkąd na świecie pojawiła się Liliana, artystka nieco złagodniała. Przewartościowała swoje życie i rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Ostatnie zdjęcie córki mówi samo za siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Węgrowska marzy o rodzeństwie dla córeczki. "Chcę mieć z tym mężczyzną dzieci"

Iwona Węgrowska znana jest ze swojej otwartości. Bardzo chętnie dzieli się życiem prywatnym i uwielbia o nim opowiadać. A już zwłaszcza jeżeli chodzi o jej 3-letnią córeczkę.

Ostatnio pojechała z Lilianą po odbiór dowodu osobistego. Wokalistka nie kryła wzruszenia.

d1ofdhs

"Łza mi się zakręciła w oku. Odebrałyśmy dowód. Niby normalna kolej rzeczy, ale wzruszająca" - napisała poruszona mama.

Liliana odmieniła życie Iwony Węgrowskiej. Po latach w show-biznesie piosenkarka potrzebowała odskoczni, bezpiecznego portu. Okazały się nim związek z Marcinem Marcjanikiem, a następnie dziecko.

d1ofdhs

Tylko czy Iwona nie pokazuje czasami światu za dużo? Publikowanie zdjęcia z dowodem osobistym to niezbyt dobra praktyka. Oby dorośli fani piosenkarki nie brali z niej w tej kwestii przykładu.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ofdhs

Podziel się opinią

Share
d1ofdhs
d1ofdhs