Trwa ładowanie...
d29ja04

Iwona Węgrowska zaręczona. Kiedy ślub?

Piosenkarka powiedziała "tak"! Zdążyła się już pochwalić zaręczynowym pierścionkiem i zdradziła, kiedy stanie na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Iwona Węgrowska z narzeczonym
Iwona Węgrowska z narzeczonym (Facebook.com)
d29ja04

Iwona Węgrowska średnio raz na miesiąc rozstaje się i schodzi z Maciejem Marcjanikiem, informując o tym na swoim profilu na Facebooku. Jakiś czas temu opublikowała post, mówiący o "wielkim bólu serca i zakończeniu rozdziału życia". Wydawało się, że Węgrowska ostatecznie zerwała z ojcem swojej córeczki. Nic bardziej mylnego. Na facebookowym profilu piosenkarki pojawił się post, z którego jasno wynika, że w planach jest nie kolejne rozstanie, a ślub.

Okazało się, że para zaręczyła się podczas ostatnich wakacji w Sopocie. Węgrowska powiedziała "tak" i już zdążyła pochwalić się pierścionkiem. Wiemy też, że uroczysta ceremonia zaślubin odbędzie się na początku przyszłego roku. Oby do tego czasu, narzeczeni nie zdążyli się rozmyślić. My trzymamy jednak za nich kciuki i serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, że Iwona Węgrowska jest po rozwodzie z producentem muzycznym Krzysztofem Madeyskim. Ślub pary odbył się w marcu 2013 roku w Las Vegas. Po 19 miesiącach małżonkowie się rozwiedli. Z obecnym narzeczonym, Maciejem Marcjanikiem, piosenkarka wychowuje 2-letnią córkę Liliannę.

d29ja04

Zobacz także: Iwona Węgrowska deklaruje: "Nie robię skoków w bok. Jak jestem w związku, to jestem wierna"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d29ja04

Podziel się opinią

Share
d29ja04
d29ja04