ycipk-2l3s76

Iza Małysz pokazała zdjęcie ze ślubu Tajnera. Kwitnąca panna młoda

W miniony weekend 65-letni Apoloniusz Tajner poślubił swoją 29-letnią ukochaną. Zdjęcie z wesela pokazała Izabela Małysz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
29-letnia Izabela Podolec z Apoloniuszem Tajnerem
29-letnia Izabela Podolec z Apoloniuszem Tajnerem (East News)
ycipk-2l3s76

Związek Apoloniusza Tajnera ze sporo młodszą kobietą wywołał w mediach sporo kontrowersji. Nikt nie spodziewał się, że ta relacja przetrwa próbę czasu. Okazuje się, że to jednak prawdziwa miłość, którą para przypieczętowała w miniony weekend. Na ślubie pojawiło się wielu znanych gości. Wśród nich m.in. Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, Robert Korzeniowski, czy Adam Małysz z żoną Izabelą.

Do tej pory w mediach nie pojawiły się zdjęcia z tej uroczystości i z wesela. Iza Małysz postanowiła pochwalić się jedną fotką na Instagramie.

- Love - brzmi podpis.

ycipk-2l3s76

ZOBACZ: Apoloniusz Tajner odpowiada krytykom. "Nie wiem co to za eksperci"

Izabela Małysz siedzi w towarzystwie Apoloniusza Tajnera, a na kolanach trzyma 29-letnią Izabelę Podolec. Można zauważyć, że świeżo upieczona panna młoda miała bardzo skromną suknię. Ukochana trenera nie zaszalała z kreacją, ale w prostej sukni wyglądała równie pięknie.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się w pociągu.

ycipk-2l3s76

- Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (...) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało - mówiła Podolec w "Dzień Dobry TVN".

36 lat różnicy to naprawdę sporo. Czy zakochanym to przeszkadza w codziennym życiu?

- To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym, u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ poznałam Apoloniusza, jak miałam 21 lat. Jesteśmy siedem lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

ycipk-2l3s76
Instagram.com
Podziel się
ycipk-2l3s76
ycipk-2l3s76
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2l3s76