Trwa ładowanie...
ddaux6q

Iza Miko eksperymentuje ze swoją waginą. Rozumiecie coś z tego?

Iza Miko wciąż liczy na wielką karierę w Hollywood. Aktorka co jakiś czas pojawia się w mało istotnych filmowych epizodach. Gwiazda "Azja Express" co jakiś czas przypomina jednak o sobie. Wszystko za sprawą jej natchnionego podejścia do życia. Ostatnio Miko wrzuciła na Instagrama filmik, w którym zachęca kobiety do "okadzania waginy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iza Miko eksperymentuje ze swoją waginą. Rozumiecie coś z tego?
(Facebook.com, Fot: iza miko)
ddaux6q

- Czy brałaś dziś prysznic oczyszczający z negatywnej energii? Nie? Cóż, w takim wypadku możesz śmierdzieć. Śmierdząca "paskudnymi wibracjami". Weź sobie trochę szałwii i przeprowadź oczyszczający rytuał. To naprawdę dobrze działa - napisała Iza pod swoim filmikiem.

- Użyjcie tego w miejscach wejść do swojego ciała. Zdecydowanie okadźcie swoją waginę! Gdziekolwiek jest jakaś akcja. W moim przypadku nie ma tam wielkiego ruchu, ale tak na wszelki wypadek… - dodaje. Czy w ten sposób wysyła komunikat, że szuka nowego partnera? Miko co jakiś czas szokuje swoimi komentarzami i proekologicznymi apelami.

ddaux6q

Warto dodać, że trzy lata temu zachęcała do sikania pod prysznicem. Oczywiście wszystko w ramach ochrony środowiska. Skorzystacie z rad aktorki?
ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Iza Miko wciąż jest sama?

   ONS.pl
(ONS.pl)
Iza Miko newspix.pl
Iza Miko (newspix.pl)
ddaux6q

Podziel się opinią

Share
ddaux6q
ddaux6q