Trwa ładowanie...
d4149cy
News

Iza Miko publikuje zdjęcie i odnosi się do strzelaniny w Las Vegas. "Może zabójca chciał się zabawić w Boga?"

Tragedia w Las Vegas wstrząsnęła całym światem. Jest to najbardziej krwawa strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych. Iza Miko, polska aktorka, odnosi się do masakry i nawołuje do zmian, które mogą zapobiec tragedii następnym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iza Miko publikuje zdjęcie i odnosi się do strzelaniny w Las Vegas. "Może zabójca chciał się zabawić w Boga?"
(ONS.pl)
d4149cy

Z aktualnych informacji wynika, że podczas strzelaniny na festiwalu muzyki country w Las Vegas zginęło co najmniej 59 osób, a ponad 500 zostało rannych. Okazuje się, że napastnik Stephen Paddock, który nagle zaczął strzelać do bawiących się ludzi, miał przy sobie różne rodzaje broni. Jednak nie ustalono żadnych przesłanek terrorystycznych,

Wielu osobom nie mieści się to w głowie. Las Vegas wspiera cały świat, wyrażając ogromne współczucie . Na temat strzelaniny wypowiedziała się także Iza Miko, która opublikowała obszerne przemyślenia na Instagramie. - Może zabójca chciał się zabawić w Boga? Może to dało mu poczucie wyższości, poczucie kontroli nad innymi? - zaczęła swój wywód.

Trudno doszukiwać się w tej sytuacji jakiegokolwiek zrozumienia. Aktorka porusza też kwestię zmienienia prawa do posiadania broni i skupianiu się na zapobieganiu takim sytuacjom, a nie ich przeżywaniu. Bo tak naprawdę tylko czynami zmieni się świat.

d4149cy

Aktora na Instagramie napisała również: - Wiem, że trudno dostrzec Boga w tej sytuacji, ale skupmy się na czymkolwiek, ponieważ skala tego będzie coraz większa. Spróbujmy utrzymać Ziemię i wszystkich w jasnym oraz pięknym świetle.

d4149cy

Podziel się opinią

Share
d4149cy
d4149cy