Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska na luksusowych wakacjach. Pokazała romantyczne zdjęcia

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na kilka dni do Wenecji. Zakochani mieli czas tylko dla siebie.

Share
Izabela Janachowska na luksusowych wakacjach. Pokazała romantyczne zdjęcia
Źródło: ONS.pl
d33dir8

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu została mamą. Celebrytka szybko jednak wróciła do pracy i nie zamierza brać klasycznego urlopu macierzyńskiego. Aktualnie przebywa na romantycznych wakacjach z mężem, Krzysztofem Jabłońskim. Para wybrała się do Włoch, a konkretnie do klimatycznej Wenecji.

- Wenecja jest jak jedzenie całego pudełka likierów czekoladowych za jednym razem... Dokładnie tak się czujemy. Odurzeni słodyczą panującego w Wenecji niezwykłego klimatu - napisała Izabela Janachowska.

ZOBACZ: Janachowska po urodzeniu dziecka: "W ogóle nie wróciłam do formy!"

Gwiazda TVN Style opublikowała na Instagramie zdjęcia z rejsu gondolą. Widać, że zakochani mają świetne humory i korzystają z czasu, który mogą spędzić we dwoje.

d33dir8

Swego czasu Janachowska sporadycznie wrzucała zdjęcia z mężem. Ostatnio robi to coraz częściej i chętniej chwali się wspólnymi chwilami. Wenecja to niezwykle romantyczny kierunek. Wiele gwiazd decyduje się właśnie na to miasto, jeśli chce wyskoczyć na krótko ze stolicy.

Ze zdjęć można wywnioskować, że para wybrała się na urlop bez swojego ukochanego synka. Jak widać, zakochani potrzebowali czasu tylko dla siebie, a chłopiec z pewnością miał wspaniałą opiekę pod nieobecność rodziców.

d33dir8

Zobaczcie zdjęcia z Wenecji!

d33dir8

Podziel się opinią

Share
d33dir8
d33dir8