Trwa ładowanie...
ycipk-crlm5x

Izabela Janachowska na luksusowych wakacjach. Pokazała romantyczne zdjęcia

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na kilka dni do Wenecji. Zakochani mieli czas tylko dla siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska (ONS.pl)
ycipk-crlm5x

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu została mamą. Celebrytka szybko jednak wróciła do pracy i nie zamierza brać klasycznego urlopu macierzyńskiego. Aktualnie przebywa na romantycznych wakacjach z mężem, Krzysztofem Jabłońskim. Para wybrała się do Włoch, a konkretnie do klimatycznej Wenecji.

- Wenecja jest jak jedzenie całego pudełka likierów czekoladowych za jednym razem... Dokładnie tak się czujemy. Odurzeni słodyczą panującego w Wenecji niezwykłego klimatu - napisała Izabela Janachowska.

ZOBACZ: Janachowska po urodzeniu dziecka: "W ogóle nie wróciłam do formy!"

ycipk-crlm5x

Gwiazda TVN Style opublikowała na Instagramie zdjęcia z rejsu gondolą. Widać, że zakochani mają świetne humory i korzystają z czasu, który mogą spędzić we dwoje.

Przeczytaj: Izabela Janachowska ma nową fryzurę. Postawiła na kolor i cięcie

Swego czasu Janachowska sporadycznie wrzucała zdjęcia z mężem. Ostatnio robi to coraz częściej i chętniej chwali się wspólnymi chwilami. Wenecja to niezwykle romantyczny kierunek. Wiele gwiazd decyduje się właśnie na to miasto, jeśli chce wyskoczyć na krótko ze stolicy.

ycipk-crlm5x

Ze zdjęć można wywnioskować, że para wybrała się na urlop bez swojego ukochanego synka. Jak widać, zakochani potrzebowali czasu tylko dla siebie, a chłopiec z pewnością miał wspaniałą opiekę pod nieobecność rodziców.

Zobaczcie zdjęcia z Wenecji!

ycipk-crlm5x

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-crlm5x

ycipk-crlm5x
ycipk-crlm5x