Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska nie była pierwsza. Zagraniczne imiona dzieci polskich gwiazd

Choć wiele celebrytów ukrywa tożsamość swoich pociech, to imiona zdecydowanie wyróżniają je z tłumu. Sprawdźcie, jak polskie gwiazdy nazywają dzieci.

Share
Izabela Janachowska nie była pierwsza. Zagraniczne imiona dzieci polskich gwiazd
Źródło: Instagram.com
d303kqy

W sobotę 1 czerwca Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem milionerem Krzysztofem Jabłońskim oraz z nowo narodzonym synkiem. Zdradziła tym samym imię swojego pierwszego dziecka. Szczęśliwi rodzice nazwali syna Christopher Alexander. Anglojęzyczne imię syna Izabeli Janachowskiej wzbudziło wiele kontrowersji wśród internatuów. Z jednej strony fani prezenterki TVN Style uważają, że anglojęzyczne imię otwiera dla dziecka wiele możliwości w przyszłości na rynku zagranicznym. Z drugiej zaś — pojawiają się słowa krytyki. "Jest tyle pięknych polskich imion" - to jeden z przykładów.

Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

My jednak uważamy, że imię syna Janachowskiej nie jest aż tak kontrowersyjne, jak mogłoby się wydawać. Tym bardziej że polskie gwiazdy show-biznesu mają w tym względzie naprawdę dużą fantazję.

d303kqy

Które anglojęzyczne imiona dzieci celebrytów wzbudzają najwięcej kontrowersji? Koronnym przykładem są imiona dzieci Michała Wiśniewskiego: Xavier i Fabienne z Mandaryną, Etiennette i Vivienne Vienna z Anną Świątczak.

Na naszej liście znalazła się również Katarzyna Figura, która nazwała swoje córki: Koko Claire i Kaszmir Amber. Syn Edyty Górniak ma na imię Allan, a syn Krzysztofa Ibisza — Vincent. Wśród gwiazd dużo kontrowersji wzbudzało również imię córki Katarzyny Skrzyneckiej - Alikia Ilia. Które imię najbardziej wam się podoba?

d303kqy

Podziel się opinią

Share
d303kqy
d303kqy