Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska nie zrobi chrzcin syna. Miały odbyć się na Wielkanoc

Koronawirus pokrzyżował plany wielu osób. Izabela Janachowska musiała zrezygnować z uroczystości rodzinnej.
Share
Izabela Janachowska
Izabela JanachowskaŹródło: ONS.pl
d2jymap

Izabela Janachowska od dłuższego czasu spełnia się w nowej roli. Celebrytka niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko i świata poza nim nie widzi. Doskonale jednak łączy wychowanie synka z pracą. Gwiazda nie zwlekała długo z powrotem do studia.

ZOBACZ: Janachowska po urodzeniu dziecka: "W ogóle nie wróciłam do formy!"

Teraz, gdy sytuacja jest dla wszystkich bardzo trudna, Janachowska doradza przyszłym młodym parom, co mogą zrobić w danej sytuacji. Nie zaleca organizacji wesel i przyjęć powyżej 50 osób. Sama musiała przełożyć swoją imprezę rodzinną zgodnie rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r.

d2jymap

Przeczytaj: Izabela Janachowska w stroju kąpielowym. Intrygujące prześwity przykuły uwagę

W święta wielkanocne Izabela Janachowska wraz z mężem planowali ochrzcić swojego ukochanego synka. Nic z tego jednak nie będzie. Decyzja ta spowodowana jest dużym ryzykiem zarażenia koronawirusem wśród tak dużej liczby zaproszonych osób. Celebrytka podobnie jak wielu Polaków przyłączyła się do akcji #zostańwdomu.

Izabela Janachowska w 2014 r. poślubiła milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Gwiazda zrezygnowała z kariery tanecznej i zaangażowała się w pracę w branży ślubnej. Wcześniej widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz ma swój portal ślubny, prowadzi kilka programów na TVN Style i projektuje suknie ślubne.

Poza tym od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d2jymap

Podziel się opinią

Share
d2jymap
d2jymap