ycipk-13yy1q

Izabela Janachowska urodziła. Pokazała zdjęcie synka

Izabela Janachowska pochwaliła się radosną nowiną. Prezenterka TVN Style właśnie po raz pierwszy została mamą. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie malucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska została mamą
Izabela Janachowska została mamą (ONS.pl)
ycipk-13yy1q

Izabela Janachowska jest prawdziwą szczęściarą. Najpierw szturmem podbiła serca widzów, występując w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami". Gdy zakończyła karierę tancerki, wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Wkrótce po tym została prezenterką TVN Style i TLC oraz prowadzącą programy o tematyce ślubnej. Do pełni szczęścia brakowało jej jednego - dziecka.

W styczniu Janachowska ogłosiła, że jest w ciąży, a na początku kwietnia zdradziła płeć dziecka. Choć dokładna data porodu owiana była tajemnicą, wiadomo było, że maluch przyjdzie na świat jeszcze tej wiosny. Prezenterka nie zamierzała jednak chwalić się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego, więc o tym, że urodziła, dowiedzieliśmy się dopiero dwa dni po fakcie.

ycipk-13yy1q

12 maja na instagramowym profilu Janachowskiej pojawiło się zdjęcie uroczego malucha i wzruszający opis.

"To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu" - czytamy (zachowano oryginalną pisownię).

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia dla świeżo upieczonych rodziców, do których i my się przyłączamy!

ycipk-13yy1q
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-13yy1q

ycipk-13yy1q
ycipk-13yy1q