Trwa ładowanie...
d3hu91a

Izabela Janachowska z mężem we Włoszech. Pełnia szczęścia

Izabela Janachowska pochwaliła się malowniczą pocztówką z Włoch. Dawno nie była bardziej szczęśliwa. Zresztą, spójrzcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska (ONS.pl)
d3hu91a

Izabela Janachowska długo czekała na dziecko. Jak sama przyznała, razem z mężem starali się o maleństwo przez lata. W maju w końcu udało się - zostali rodzicami. Celbrytka natychmiast udostępniła zdjęcie synka na swoim profilu instagramowym.

Izabela jest zakochana w Christopherze, ale nie zrezygnowała dla niego z pracy. Gwiazda nadal prężnie działa, łącząc zamiłowanie do ślubów z karierą telewizyjną. Jednak nie zapomina o rozpieszczaniu swojego męża. Teraz małżonkowie odwiedzili Wenecję.

- Możesz mieć Wszechświat, jeśli ja mogę mieć Włochy - zacytowała Giuseppe Verdiego pod zdjęciem z ukochanym mężem, Krzysztofem Jabłońskim.

Trzeba przyznać, że małżonkowie wyglądają na wyjątkowo zakochanych i szczęśliwych. Takie emocje udzieliły się też fanom, którzy chętnie komentowali zdjęcie Izabeli i Krzysztofa.

d3hu91a

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

"Bardzo miło się na was patrzy. I mimo że na Instagramie przeważnie pokazuje się tylko cudowne momenty, to jakoś od was czuć, że naprawdę jesteście dla siebie stworzeni" - czytamy.

A jak wam podoba się zdjęcie?

d3hu91a

Podziel się opinią

Share

d3hu91a

d3hu91a