Trwa ładowanie...
d4ilicb

Izabela Podolec-Tajner – lekarze nie wierzyli, że będzie matką. "To było straszne"

Izabela Podolec-Tajner i jej mąż Apoloniusz są od niedawna szczęśliwymi rodzicami Leopolda. Młoda mama wyznała, że uśmiech jej synka to dla niej największe szczęście, które nie łatwo było osiągnąć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner są razem od 8 lat. Pół roku temu wzięli ślub
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner są razem od 8 lat. Pół roku temu wzięli ślub (ONS.pl)
d4ilicb

O związku Apoloniusza Tajnera z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec mówiło się od lat. Słynny trener i działacz sportowy ma dzieci starsze od swojej ukochanej i niewielu dawało szansę tej miłości. Apoloniusz i Izabela nie zważając na krytykę są już razem od 8 lat, w maju wzięli ślub, a we wrześniu przyszedł na świat ich syn. - Leoś to wyczekane dziecko i najważniejsze, że jest już z nami i jest zdrowy – mówiła Podolec-Tajner w "Party", opowiadając, że niełatwo było jej zostać matką.

Obejrzyj: Małgorzata Rozenek o adopcji dziecka: "Medycyna nie powiedziała nam ostatniego słowa"

-Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu – wyznała tygodnikowi. - Czułam, że będę w pełni szczęśliwa, i jestem. Leopold już się do nas uśmiecha, to największe szczęście.

d4ilicb

Podolec-Tajner przyznała, że nie przejmuje się słowami obcych ludzi, którzy krytykują jej związek z o wiele starszym rozwodnikiem.

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner są razem od 8 lat. Pół roku temu wzięli ślub Forum
Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner są razem od 8 lat. Pół roku temu wzięli ślub (Forum)

- Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy mi ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej – mówiła Podolec, dla której rodzina, przyjaciele i znajomi to ważni ludzie.

- Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje, i nie potrzebuję akceptacji obcych mi osób. Dlatego pozdrawiam wszystkich hejterów! – powiedziała tygodnikowi mama Leosia.

d4ilicb

Podziel się opinią

Share
d4ilicb
d4ilicb