Trwa ładowanie...
d44e7mr

Izabela Trojanowska nie radziła sobie z emocjami. Walczyła z depresją

Izabela Trojanowska przez dekady odnosiła sukcesy w show-biznesie - śpiewała hity, grała w ulubionej telenoweli Polaków, w "Klanie". A to przecież tylko kilka z jej osiągnięć. Jednak, jak się okazuje, w życiu nie było jej łatwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Trojanowska ma za sobą trudne chwile
Izabela Trojanowska ma za sobą trudne chwile (ONS.pl)
d44e7mr

Izabela Trojanowska nie bez powodu ma status gwiazdy. To ona wyśpiewała "Wszystko czego dziś chcę", wydała kilka płyt, zagrała w "Strachach", "Karierze Nikodema Dyzmy", wreszcie stworzyła postać Moniki Ross w "Klanie". Była piękna i uwielbiana przez dekady, miała, i nadal ma, wielu fanów. Ale nie wszystko w jej życiu było idealne. Trojanowska borykała się z wieloma kłopotami. Przez nieudane małżeństwo popadła w depresję, sięgnęła po alkohol.

Historię przypomniał magazyn "Świat & Ludzie". - Kiedy po 25 latach małżeństwa, w które zainwestowałam wszystkie swoje uczucia, okazało się martwe, coś we mnie pękło - mówiła aktorka, która szczerze wyznała, że nie chciało jej się żyć. Do takiego stanu doprowadził ją rozpad małżeństwa. Wszystko działo się w 2010 r.

Izabela Trojanowska z serialowym partnerem na bankiecie

d44e7mr

Marek, matematyk niezwiązany z show-biznesem, był jej partnerem przez lata. W końcu jednak wyszły na jaw zdrady męża. Utrzymanie małżeństwa, gdy Izabela wciąż podróżowała, okazało się za trudne. Owocem związku była Roxanna, która teraz jest już dorosłą kobietą - ma 28 lat.

Trojanowska była w bardzo złej formie psychicznej. Pomógł jej Marcin Miazga. Iza zatrudniła go jako menadżera. Dzięki temu o wielu sprawach nie musiała myśleć, bo mężczyzna okazał się świetny w swoim fachu. Jej kariera znów nabrała rozpędu. Szybko stało się też jasne, że tę dwójkę połączyła wierna przyjaźń (plotkowano nawet o związku).

d44e7mr

Drugim ważnym mężczyzną w życiu Trojanowskiej jest Paweł Karpiński, producent "Klanu". Na niego aktorka również może liczyć w każdej sytuacji. Dzięki wspaciu przyjaciół i córki Izabela pokonała kryzys.

Niedawno gwiazda pojawiła się w show "To był rok". Mówi się też, że Izabela zbiera materiał do kolejnej płyty. Ostatnią wypuściła na rynek w 2016 r.

d44e7mr

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d44e7mr

d44e7mr
d44e7mr