WP

Izabella Krzan pozuje bez stanika. Pochwaliła się zdjęciem

Izabella Krzan zaskoczyła i wrzuciła do sieci śmiałe zdjęcie. Pozuje na nim bez... stanika. A miała na sobie ogrodniczki. W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odważne zdjęcie gwiazdy.
Odważne zdjęcie gwiazdy. (ONS.pl)
WP

Krzan dziś można zobaczyć na antenie TVP2, gdzie wraz z Rafałem Brzozowskim współprowadzi kultowy program "Koło Fortuny". Modelka doskonale odnajduje się na szklanym ekranie!

Izabella Krzan na Instagramie jest niezwykle zachowawcza, więc takie zdjęcie z pewnością zaskoczyło niejednego fana. Opublikowanie zdjęcia było pretekstem do głębokich rozważań nad swoją egzystencją. "Dużo przemyśleń w mojej głowie po zakończeniu roku 2018, ale jedno najważniejsze postanowienie - zbudować siebie i spełnić marzenia, które są na wyciągnięcie ręki!" - oznajmiła na swoim instagramowym profilu.

WP

Zdaje się, że ten rok będzie dla niej naprawdę przełomowy. Być może zrealizuje cele i spełni marzenia. Tego też życzymy!

Zdjęcia Krzan cieszą się olbrzymią popularnością wśród internautów. Piękna modelka nie szczędzi im świetnych fotek. Nic w tym dziwnego, że jest tam mnóstwo komplementów.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP