Trwa ładowanie...
d436np1

Izabella Krzan tęskni za wakacjami. Pokazała się w bikini

Choć Izabella Krzan, jak my wszyscy, musi spędzać czas w domu, myślami jest na rajskiej plaży. Pokazała fanom na Instagramie prawdziwie rajski widok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Krzan pokazała się w bikini
Izabella Krzan pokazała się w bikini (Instagram.com)
d436np1

Izabella Krzan, podobnie jak wieleu innych celebrytów, nudzi się w czasie przymusowej izolacji. Nie chodzi jednak o kwestie zawodowe, prezenterka wciąż współprowadzi "Koło fortuny", choć w zmienionej formule. Najwidoczniej nie może się już doczekać, kiedy będzie mogła znów wyjechać na egzotyczne wakacje.

Krzan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia z domowego zacisza. Jakiś czas temu pochwaliła się fotką, na której widać ją w wannie. Na sobie ma ubranie z liściastym nadrukiem.

"Ja, w basenie pod palmą, gotowa na upalne wakacje w Polsce" – żartowała niedawno.

d436np1

Zobacz wideo: Izabella Krzan o Kole Fortuny: Magda Masny to legenda!

Wszystko wskazuje na to, że nie zrezygnowała z przywoływania wakacji. Tym razem zdecydowała się pokazać migawkę z jednego z wypadów na egzotyczną rajską plażę. Pokazała nastrojowe zdjęcie, na którym pozuje w bikini i słucha w pokaźnych rozmiarów muszli szumu morza. Nie omieszkała jednak dodać zabawnego komentarza.

"Zadzwoniłam. Mówią, że niebawem będzie można wrócić" , napisała. Fani, oprócz komplementowania, życzą jej, aby mogła znów podróżować. A wy czekacie na zagraniczne wojaże?

d436np1

Podziel się opinią

Share
d436np1
d436np1