ycipk-13yy1q

Izabella Krzan w bikini. Pocztówka z wakacji zachwyca

Izabella Krzan po raz kolejny rozgrzewa swoich fanów. Modelka podzieliła się zmysłowym zdjęciem w bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Krzan pozuje w bikini
Izabella Krzan pozuje w bikini (Instagram.com)
ycipk-13yy1q

Izabella Krzan od kilku dni wygrzewa się w dominikańskim słońcu. Modelka uciekła od ponurej polskiej pogody na zasłużony i wyczekany urlop. To była bardzo intensywny i pracowity rok dla Izabelli Krzan. Obowiązki hostessy w "Kole fortuny" musiała połączyć z nowym zobowiązaniem prowadzącej wznowionego show "Czar par". Gwiazda występuję tam u boku Macieja Kurzajewskiego.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zachwycająca Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

ycipk-13yy1q

Krzan odebrała lekcje od innych celebrytek i wie, że w tych czasach prowadzenie profilu w mediach społecznościowych to klucz do sukcesu i recepta na bycie relewantnym. Dlatego też modelka eksponuje swoje wdzięki na zdjęciach z wakacji, które można obejrzeć na jej instagramowym profilu. Fotki z plaży zachwycają fanów.
Tym razem Izabella Krzan podzieliła się fotką w stroju kąpielowym na tle przepięknej laguny. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że zasłużyła na tytuł Miss Polonia.

Internauci zasypali ją w komentarzach komplementami: "Zjawiskowa", "Przepięknie wyglądasz", "Wszystkie możliwe formy zachwytu wykorzystane, ciężko być oryginalnym".

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-13yy1q

ycipk-13yy1q
ycipk-13yy1q