Trwa ładowanie...

Izabella Krzan zdradziła, z czym nie będzie czekać do ślubu. Jasna deklaracja

Izabella Krzan i Dominik Kowalski są parą od roku, ale prezenterka TVP już wie, że to właśnie z nim chce iść przez życie. Ślub, dzieci? - to wszystko jest w planach, ale najpierw przed parą pierwszy ważny test.

Share
Izabella Krzan zdradziła, z czym nie będzie czekać do ślubu
Izabella Krzan zdradziła, z czym nie będzie czekać do ślubu Źródło: AKPA
d48vkg8

Izabella Krzan udzieliła niezwykle osobistego wywiadu tygodnikowi "Na żywo". Prezenterka "Pytania na śniadanie" chętnie opowiada w nim o swoim życiu prywatnym i związku z niewiele od niej starszym projektantem, Dominikiem Kowalskim. Choć jak podkreśla, nie chce zapeszać, to mówi wprost: "mam u boku mężczyznę, z którym chcę iść przez życie". Krzan zaznacza, że to jej pierwszy dojrzały związek. Nic więc dziwnego, że dość precyzyjnie zaplanowała wspólną przyszłość.

Jak wyznała Miss Polonia 2016, "wyznaczyli sobie ostateczny termin" i najpóźniej w ciągu trzech lat planują się pobrać. Nieco później zaś powiększyć rodzinę. Choć z tym ostatnim akurat nie zamierza się śpieszyć, bo jak wyznała - "ma jeszcze trochę czasu". Zanim jednak Krzan i jej ukochany powiedzą sobie sakramentalne "tak", planują rozpocząć wspólnie inny ważny etap.

Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

"Chcielibyśmy w przyszłości sformalizować nasz związek, ale póki co, pierwszym poważnym etapem będzie wspólne zamieszkanie, bo na razie mieszkamy osobno" - wyznała na łamach "Na żywo" Izabella Krzan.

Jak zdradziła partnerka Tomasza Kammela w śniadaniówce TVP, marzy nie tylko o tym, by w ich wspólnym domu była w przyszłości gromadka dzieci, ale i psów.

d48vkg8

"I zapewne to życzenie o posiadaniu czworonogów uda mi się szybciej zrealizować" - podsumowała Krzan w wywiadzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d48vkg8

Podziel się opinią

Share
d48vkg8
d48vkg8