ycipk-ng3xwn

Izabella Krzan znowu zachwyca w bikini. "Po wakacjach"

Izabella Krzan wie, jak przykuć uwagę. Jej zdjęcia z gorącej Hiszpanii i znad polskiego jeziora zachwyciły fanów na Instagramie. Była miss wróciła już do pracy w telewizji, ale wrzuciła jeszcze jedną wakacyjną fotkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Krzan wróciła z wakacji
Izabella Krzan wróciła z wakacji (ONS.pl)
ycipk-ng3xwn

O Izabelli Krzan robi się coraz głośniej. Była Miss Polonia rozwija swoją karierę w telewizji, a jednocześnie nie zaniedbuje fanów obserwujących jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Piękna prezenterka z ciałem modelki lubi pokazywać swoje wdzięki w bikini, co owocuje masą komplementów pod wpisami na Instagramie. Nie inaczej jest pod najnowszą fotką, w której Krzan wróciła do wakacyjnej beztroski.

Miss Polonia 2016, modelka, a obecnie również prezenterka telewizyjna związana z programem "Koło fortuny" i nową wersją show "Czar par", ma aż 183 cm wzrostu i wymiary 88-64-95. Niedawno 24-latka chwaliła się ujęciami z urlopu w Hiszpanii. Później wrzucała fotki ze SPA w Serocku.

ycipk-ng3xwn

Z kim wypoczywała była miss? Niestety, nie wiadomo. Krzan trzyma swoje życie uczuciowe z daleka od mediów. Wiadomo jedynie, że przez dłuższy czas była partnerką siatkarza, Michała Filipa. Zerwali na początku 2019 r.

Obejrzyj: Krzan ogłasza, że już nie szuka miłości. "Skupiam się na pracy!"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ng3xwn

ycipk-ng3xwn
ycipk-ng3xwn