Trwa ładowanie...
d4ss0rh
News

Jacek Borkowski pokazał zdjęcie z dziećmi

W styczniu życie Jacka Borkowskiego i jego rodziny zmieniło się bezpowrotnie. Zmarła bowiem jego żona, Magdalena. Aktor został sam z dwójką dorastających dzieci. W ostatnim czasie opublikował zdjęcia ze wspólnej wyprawy z pociechami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski pokazał zdjęcie z dziećmi
(Facebook.com)
d4ss0rh

To będzie dla nich wyjątkowo trudny czas. Chociaż Jacek Borkowski robi wszystko, aby pomóc dzieciom uporać się ze stratą, jakiej niedawno doświadczyły, nadchodzący Dzień Matki nie będzie dla nich radosnym świętem.

- Rany są jeszcze świeże… W Dniu Matki echo tragedii z pewnością powróci. Ciężko będzie zwłaszcza dzieciom, ale Jacek na pewno zrobi wszystko, by ulżyć im w cierpieniu. Dlatego z całą energią skupi się na codziennych zadaniach i obowiązkach. No i na przyjemnościach. Dla nich gotów jest zrobić wszystko - powiedziała znajoma aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Borkowski na dowód tego, że wraz z dziećmi dobrze sobie radzi, wrzucił do sieci ich wspólną fotografię. Widać na niej doskonale, że cała trójka po raz pierwszy od długiego czasu na nowo się uśmiecha.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Zobacz także: Jak Jacek Borkowski radzi sobie po śmierci żony?

d4ss0rh

Podziel się opinią

Share
d4ss0rh
d4ss0rh