Trwa ładowanie...

Jacek Borkowski pozwolił dzieciom na kontakt z babcią. Pogodzą się?

Aktor od miesięcy kłóci się z rodziną zmarłej żony. Chodzi o kwestie dotyczące finansów oraz kontaktów dzieci aktora z babcią. Jest też tajemnicza sprawa biżuterii, która zniknęła z domu Borkowskiego. Wygląda na to, że przynajmniej jeden z problemów został rozwiązany. Jacek i Magda rozmawiali z babcią przez telefon.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Borkowski pozwolił dzieciom na kontakt z babcią. Pogodzą się?Źródło: East News
d39601c
d39601c

- Cieszymy się, że kontakt został odnowiony. Ale Jacek w ogóle nie uprzedził dzieci, że babcia będzie do nich dzwonić i były wyraźnie speszone. Nie rozmawiały z nią od ponad roku, nie ma więc w tym nic dziwnego, bowiem nawet dorosły niepewnie czułby się w takiej sytuacji. Ale najważniejsze, że pierwsze lody zostały przełamane - wyznała ciocia dzieci, Adriana Gotowiecka, magazynowi "Twoje Imperium".

Nastolatki miały okazję porozmawiać z babcią tydzień temu. Wcześniej Borkowski nie pozwalał na kontakt 13-letniej Magdy i o rok starszego Jacka z rodziną ich mamy. Jednak w styczniu 2017 roku Sąd Rejonowy w Wołominie wydał wyrok nakazujący aktorowi umożliwienie kontaktu Barbarze Gotowieckiej z wnukami. W końcu, po trzech miesiącach, doszło do pierwszej, od ponad roku, rozmowy.

Adriana Gotowiecka, szwagierka Borkowskiego, nadal nie może jednak porozumiewać się ze swoimi siostrzeńcami. Borkowski wielokrotnie powtarzał, że nie pozwoli na kontakt dzieci z osobami, które, jak twierdzi, okradły go. Aktorowi przeszkadzał też fakt, że kobiety wtrącały się w wychowanie Magdy i Jacka.

d39601c

- Osoby, które wchodzą do mojego domu, do domu moich dzieci i wynoszą z domu rzeczy nie ich, nie interesują mnie i koniec. To jest kabaret! - mówił Borkowski.

Wspomniany wyżej wyrok sądu pozwolił Gotowieckiej na widywanie się z wnukami. Sąd Rejonowy w Wołominie orzekł, że Borkowski musi pozwolić pociechom na spotkania z babcią przez dwie godziny w miesiącu. Póki co jednak do żadnego nie doszło. Rozmowa telefoniczna to wstęp do naprawienia kontaktów rodzinnych?

Na początku kwietnia zmarła mama Borkowskiego. Czy kolejny dramat miał wpływ na decyzję aktora o zacieśnieniu więzi pomiędzy jego dziećmi a mamą zmarłej żony?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39601c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39601c