ycipk-1l5v5y

Jacek Borkowski wciąż nie odwiedził grobu żony

Niedawno minęła pierwsza rocznica śmierci trzeciej żony Jacka Borkowskiego. Jak informuje "Twoje Imperium", aktor od dnia pogrzebu ani razu nie złożył kwiatów na grobie ukochanej Magdy i nie zabrał tam dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski wciąż nie odwiedził grobu żony
(AKPA)
ycipk-1l5v5y

Magdalena Borkowska przegrała walkę z białaczką i zmarła w wieku 46 lat. Para doczekała się dwójki dzieci, 11-letniej córki Magdy i 14-letniego syna Jacka. Żonę aktora pochowano w rodzinnych Małomicach (w województwie lubuskim). Od dnia pogrzebu Jacek Borkowski nie odwiedził jednak jej grobu i nie zabrał tam dzieci.
- Skupiam się na codziennym życiu. Trzeba dzieciom ugotować obiad, pojechać na zakupy. To moja rzeczywistość - powiedział w rozmowie z tygodnikiem zapytany o powody swojej decyzji.
Zachowanie aktora sprowokowało siostrę zmarłej, Adrianę Gotowiecką, do gorzkiego wyznania.
- Rozumiem, że wizyta na cmentarzu może być dla Jacka bolesna. Mam w pamięci jego słowa wypowiedziane po śmierci mej siostry: "Zawsze mówiłem Magdzie, że jeśli umrę pierwszy, to ona ma przychodzić na cmentarz z dziećmi, mówić mi, co robią, jak im idzie w szkole, jak sobie radzą w życiu". A teraz on nawet kwiatów dla niej nie zamówił w kwiaciarni - powiedziała "Twojemu Imperium" Gotowiecka.

Warto przypomnieć, że szwagierka i matka zmarłej żony wytoczyły Borkowskiemu proces o ustalenie kontaktów z jego dziećmi. Kobiety twierdzą, że aktor izoluje je od nich i utrudnia kontakt.

AKPA
Podziel się
ycipk-1l5v5y
AKPA
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE:

ycipk-1l5v5y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1l5v5y

ycipk-1l5v5y
ycipk-1l5v5y