Trwa ładowanie...
d2lgy8l

Jacek Borkowski wciąż przeżywa śmierć żony. Wrzucił zdjęcie z wakacji

Jacek Borkowski od 3 lat jest wdowcem. Jednak do dziś nie jest w stanie pogodzić się ze śmiercią żony Magdaleny Gotowieckiej. Opublikował zdjęcia ze wspólnych wakacji sprzed lat. Fani starali się mu współczuć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski jest wdowcem od stycznia 2016 roku
Jacek Borkowski jest wdowcem od stycznia 2016 roku (East News)
d2lgy8l

Jacek Borkowski i Magdalena Gotowiecka pobrali się w 2009 roku. Zaczęli się spotykać kilka lat wcześniej. Aktor ciągle za nią tęskni. Dowodem tego są wspólne zdjęcia z wakacji z 2003 r., którymi podzielił się z fanami na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Powierza dementuje romans z Borkowskim: "Niejedno ze sobą przeszliśmy, był czas na wygłupy"

Na fotografiach para jest ewidentnie szczęśliwa i zakochana. Nie szczędzą sobie czułości, często się przytulają i całują. "Szczęśliwi byliście. To widać", "Okrutny los ..zostały ślady na piasku" - pisali ze współczuciem fani.

d2lgy8l

Jacek Borkowski bardzo tęskni za żoną, a publikacja zdjęć nie jest przypadkowa. - Wyjechał nad Morze Bałtyckie, tylko z dziećmi. Jest mu smutno, bowiem wybrał te same miejsca, które kiedyś odwiedzał z ich mamą - zdradziła magazynowi "Rewia" znajoma aktora.

60-latkowi po śmierci żony nie układa się z kobietami. Obecnie jest samotny. - Po jej śmierci się pogubił, szukał nowej kobiety i opowiadał o tym w prasie. Teraz do niego dotarło, że było w tym za dużo desperacji. I że nie ma takiej drugiej - mówiła tygodnikowi jego znajoma.

Magdalena Gotowiecka zmarła 14 stycznia 2016 roku. Chorowała na białaczkę. Miała 42 lata.

d2lgy8l

Podziel się opinią

Share
d2lgy8l
d2lgy8l