Trwa ładowanie...
drcin83
News

Jacek Borkowski zabierze młodą partnerkę na grób żony. Przełom po latach

Odkąd żona Jacka Borkowskiego zmarła na białaczkę, aktor ani razu nie odwiedził jej grobu. Wszystko przez konflikt z jej matką i siostrą. Na szczęście dzięki jego nowej partnerce, Paulinie Koziejowskiej, pojawi się na cmentarzu pierwszy raz od ponad 2,5 roku. U jego boku będzie ukochana i dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski (East News, Fot: East News)
drcin83

Choć z żoną od lat mieszkał w Warszawie, zgodził się, by została pochowana w rodzinnej Szprotawie. Jacek Borkowski nie spodziewał się, że kilka miesięcy po pogrzebie skonfliktuje się z teściową i szwagierką. Aktor najpierw oskarżył siostrę Małgorzaty Gotowickiej o kradzież biżuterii jego żony. Następnie matka zmarłej żony zażądała od niego zwrotu pieniędzy, które pożyczyła córce. Do tego doszła sądowa przepychanka o możliwość kontaktu babci z wnukami, dziećmi Borkowskiego.

To wszystko sprawiło, że Borkowski nie był na siłach, by odwiedzać grób ukochanej żony. Jednak odkąd zakochał się w Paulinie Koziejowskiej, nabrał większej śmiałości. Jak powiedział w rozmowie z "Na Żywo", 1 listopada pojawi się na cmentarzu. Zrobi to w towarzystwie partnerki i dzieci.

- Wcześniej bałem się, że ta podróż mnie zupełnie rozklei. A nie mogłem sobie na to pozwolić ze względu na Jacka i Magdę - wyznał aktor.

drcin83

Podziel się opinią

Share

drcin83

drcin83