Trwa ładowanie...
d1ysox1

Jacek Szawioła pobity. Uczestnik "Gogglebox" wydał oświadczenie

W sobotę Jacek Szawioła poinformował w mediach społecznościowych, że został pobity. - Tak wygląda wolność w naszym kraju - mówił na poruszającym filmiku. Teraz wydał oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Szawioła
Jacek Szawioła (Instagram)
d1ysox1

W sobotę wieczorem na Instagramie Jacka Szawioły pojawiły się dwa poruszające filmiki. Znany z programu "Googlebox. Przed telewizorem" fryzjer poinformował, że został pobity.

Na wideo widać, że ma zakrwawioną twarz i ręce, rozcięte usta i "nos bardziej krzywy niż zwykle". Szawioła pokazał też plamy krwi na podłodze przy drzwiach wejściowych do mieszkania, na dowód tego, że nie zmyśla – co zarzucił mu ktoś w sieci. Teraz Jacek Szawioła wydał oświadczenie, które pojawiło się na jego InstaStory.

"Oficjalne oświadczenie. Zostałem pobity, posiadam liczne uszkodzenia ciała. Jestem poruszony tak dużym wsparciem, wdzięczny za pomoc, proszę o uszanowanie mojej rekonwalescencji, która podejrzewam, będzie długa. Sprawa zostanie skierowana do prokuratury, na wszelkie pytania odpowie mój pełnomocnik Justyna Sokół, Kancelaria adwokacka Justyna Sokół Adwokat" – napisał Jacek Szawioła.

Jacek Szawioła opublikował oświadczenie ws. pobicia Instagram.com
Jacek Szawioła opublikował oświadczenie ws. pobicia (Instagram.com)

Jacel Szawioła jest uczestnikiem programu stacji TTV "Googlebox. Przed telewizorem" i fryzjerem, który strzygł Andrzeja Dudę podczas poprzedniej kampanii prezydenckiej.

d1ysox1

Sylwia Bomba z "Gogglebox" ważyła 90 kg. Opowiedziała nam, jak schudła

Jacek Szawioła otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej. Ostatnio na jego Facebooku pojawił się film z zainscenizowanej sesji ślubnej z Kamilem Nowellim.

- Chcieliśmy dać swoim filmem do myślenia, poruszyć ludzką wrażliwość, zwracać uwagę na to, że niedopuszczalne jest szerzenie mowy nienawiści, bo za taki czyn można uznać zastosowanie tego rodzaju argumentów w przemówieniach polityków – mówił jeden z panów młodych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ysox1

Podziel się opinią

Share
d1ysox1
d1ysox1