ycipk-1uqmlg

Jada Pinkett Smith: "Nie nadaję się do tradycyjnego małżeństwa. To by mnie zabiło"

Jada Pinkett Smith i Willi Smith są małżeństwem od 22 lat. Ale bardzo daleko im do tradycyjnego spojrzenia na te instytucję. W najnowszym wywiadzie żona hollywoodzkiego aktora tłumaczy, dlaczego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jada Pinkett Smith i Will Smith
Jada Pinkett Smith i Will Smith (Getty Images)
ycipk-1uqmlg

Jada Pinkett Smith wyznała kiedyś, że nie obca jej była zdrada. Nie chodziło jednak o to, że była nieszczęśliwa z Williem. "Chodziło o mnie, nie o mojego męża". On sam ponoć nie pozostał jej dłużny. Najważniejsze, że potrafili to przepracować, wybaczyć sobie i nadal zostać partnerami. Jak mówi Pinkett Smith, stało się to też dzięki jej show "Red Table Talk", gdzie Jada przeprowadza bardzo szczere rozmowy ze znanymi, sama także się odsłaniając.

Teraz w dużym wywiadzie w magazynie People wraca do tematu swojego podejścia do instytucji małżeństwa.

- Wiedziałam, że nie jestem stworzona do tradycyjnego małżeństwa. Nawet samo słowo "żona" jest dla mnie jak złota klatka. Już przed ślubem myślałam "to mnie zabije" i o mało co tak się nie stało! Dlatego chciałam się tym podzielić, bo widzę, że są ludzie, którzy zmagają się z tym, co my. Zdecydowaliśmy się mówić o tym publicznie i to jest część naszego procesu terapii.

ycipk-1uqmlg

Nie pożałowała także kilku ciepłych słów na temat Willia Smitha:

- Jest moim życiowym partnerem i nie mogłabym sobie wymarzyć nikogo lepszego. Uwielbiam go i nie chciałabym, by ktoś pomyślał, że mam problem z nim a nie z małżeństwem jako takim.

Co myślicie o takim podejściu do małżeństwa?

ycipk-1uqmlg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1uqmlg

ycipk-1uqmlg
ycipk-1uqmlg