Trwa ładowanie...
d43dqti

Jada Pinkett-Smith pokazała się w bikini. Will Smith ma zjawiskową żonę

Internetowe przepychanki z rodziną to nie przelewki. Jada Pinkett-Smith "odgryzła się" mężowi zmysłowo i z klasą!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett Smith (newspix.pl)
d43dqti

Aktorska para jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko dzielą się co ciekawszymi momentami z życia, ale też co zabawniejszymi filmikami czy rodzinnymi "przepychankami". Will Smith ostatnio postanowił zrobić niespodziankę dla fanów. Chciał nagrać filmik prosto z rejsu jachtem, na który wybrał się z rodziną. Choć entuzjazmu mu nie brakowało, bliscy nie byli zbyt chętni do przesyłania pozdrowień. Zwłaszcza żona, która tłumiąc śmiech, mówiła, że nie chce brać udziału w filmiku, bo jest potargana. I wprawdzie trzeba przyznać Smithowi, że nawet w obszernym swetrze i tak wyglądała ładnie, to fryzura była dość awangardowa.

Jada nie była jednak dłużna i postanowiła "odgryźć się" mężowi w sieci. W odpowiedzi na wideo z zaskoczenia opublikowała na swoim profilu zdjęcie w bikini, na którym, krótko mówiąc, wygląda jak milion dolarów. Cóż, z tak przebojowymi kobietami się nie zadziera. Smith chciał pokazać piękną żonę, więc zrobiła to w swoim stylu. Pokazała się wszystkim taką, jaką najczęściej mąż mógł oglądać sam na sam. Musimy przyznać, że ma charakterek i dowcipnie utarła mu nosa. Przy okazji spowodowała, że trudno oderwać od niej wzrok. A wam jak się podoba?

d43dqti
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d43dqti

Podziel się opinią

Share
d43dqti
d43dqti