Trwa ładowanie...
d3m0v96
News

Jak całuje Kukiz? Nie wszyscy go takiego pamiętają! FOTO

Paweł Kukiz pochwalił się na Facebooku ślubnym zdjęciem sprzed 25 lat. Na fotografii całuje się z żoną Małgorzatą. Nie wszyscy go takiego pamiętają. Zobaczcie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz z rodziną
Paweł Kukiz z rodziną (Facebook.com)
d3m0v96

W tym roku Kukizowie świętowali srebrne gody. Jednak dla Kukiza prawdziwa rocznica to pierwszy pocałunek na ławce przed podstawówką w Niemodlinie.

25 lat temu wzięliśmy z Gosią ślub. Ale dziewięć lat wcześniej zakochaliśmy się w sobie. (…) I dla nas właśnie ten dzień jest prawdziwym początkiem drogi razem do końca świata. Od pierwszego pocałunku. Jak dobrze być w domu... - napisał pod zdjęciem.

W niedawnym wywiadzie dla "Faktu" żona polityka, który jeszcze do niedawna zajmował się przede wszystkim działalnością muzyczną, przyznała, że mąż wychował ją światopoglądowo podrzucając ulubione lektury - Gombrowicza, Tyrmanda czy Stachurę. Chociaż są już ze sobą tak długi czas nie brakuje między nimi spięć, a nawet kłótni. Nie potrafią się jednak na siebie długo gniewać. Małgorzata i Paweł Kukizowie doczekali się trzech córek: Hani, Julii oraz Poli.

d3m0v96

Zobaczcie, jak całuje lider Kukiz’15!

Paweł Kukiz z żoną Facebook.com
Paweł Kukiz z żoną (Facebook.com)
Paweł Kukiz AKPA
Paweł Kukiz (AKPA)
d3m0v96

Podziel się opinią

Share
d3m0v96
d3m0v96