Trwa ładowanie...
d4al0av

Jaka jest recepta gwiazd na zimową chandrę? Koniecznie tego spróbuj

W mroźne zimowe dni często brakuje nam endorfin, a najlepszym lekarstwem na to jest porządny trening. Jeżeli ciężko u ciebie z motywacją, nie przejmuj się. Nowy sportowy strój na pewno zachęci cię do ruszenia na siłownię!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewa Chodakowska propaguje aktywny tryb życia
Ewa Chodakowska propaguje aktywny tryb życia (Instagram.com)
d4al0av

Moda na zdrowy tryb życia zatacza coraz szersze kręgi. Kobiety i mężczyźni uważnie patrzą na to, co i w jakich ilościach jedzą, a nadprogramowe kilogramy spalają na treningach. Poprawia to nie tylko wygląd, ale i samopoczucie. Choć treningi potrafią uzależnić, to czasem ciężko zacząć przygodę z regularną aktywnością fizyczną. Udowodniono jednak, że jednym z motywujących czynników jest zakup nowego stroju na siłownię. Postanowiliśmy wybrać dla was kilka modeli, podobnych do tych, które upodobały sobie gwiazdy. Czas o siebie zadbać!

   Instagram.com
(Instagram.com)

Izabella Łukomska-Pyżalska jest żoną, matką sześciorga dzieci i prezesem jednego z polskich klubów piłkarskich. Postanowiła niedawno zmotywować wszystkie kobiety, by podjęły wyzwanie i dbały o swoje ciało.

d4al0av

- Nie mając dzieci, być wysportowanym i zadowolonym ze swojego wyglądu powinno być normą. Wrócić do "formy" po ciąży to świetne osiągnięcie! Mieć więcej dzieci i dobrze wyglądać po wielu porodach to wyzwanie! Pozdrawiam wszystkie mamy! - napisała Izabella na Instagramie (pisownia oryginalna).

   Instagram.com
(Instagram.com)

Rewelacyjnym ciałem może poszczycić się Sandra Kubicka. Polska modelka, która zdobywa coraz większą popularność za granicą, zawdzięcza idealną figurę intensywnym treningom. Celebrytka ćwiczy czasem kilka razy dziennie i przyznaje, że dzień bez wizyty na siłowni, to dzień stracony. Kubicka na trening najchętniej zakłada dopasowane topy, które podkreślają jej kształty. By mieć podobny, wcale nie musisz płacić fortuny.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Stój na siłownię powinien być przede wszystkim wygodny. To, jakiego koloru model wybierzesz, zależy tylko od twoich preferencji. Warto skorzystać z naszych propozycji i najzwyczajniej nie przepłacać. Zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na odżywki białkowe po treningu. Zacznij teraz, a już wiosną będziesz miała ciało, które zapragniesz pokazać na plaży. To co, widzimy się na treningu?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av