Trwa ładowanie...
kroki
oprac. Arek Durka
04-04-2017 12:15

Jakub Goleniewski. Niezwykła postać lidera zespołu Kroki

Mistrz Polski Juniorów w boksie, producent muzyczny, a przede wszystkim wokalista zespołu Kroki Jakub Goleniewski odwiedził studio Telewizji WP i opowiedział o muzycznych inspiracjach i łączeniu jazzu, soulu, indie rocka i elektroniki na debiutanckim albumie "Stairs". Jak udaje mu się rozwijać tyle pasji? Czy łatwo pracować nad płytą, kiedy każdy z członków zespołu mieszka w innym mieście? Zobaczcie nasze wideo!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3f6z69
d3f6z69

Sam o sobie mówi, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto. Jednak jak połączyć ze sobą tyle skrajnych pasji? - To są etapy w życiu, teraz staram się nie łączyć wszystkiego - zdradził w rozmowie z WP.

Album "Stairs" jest jedną z najciekawszych płyt ostatnich lat. Muzycy pracowali nad nim w dość specyficzny sposób. Każdy z trzech członków zespołu mieszka w innym mieście, dlatego materiały przesyłali sobie elektronicznie. Popularność i kontrakt z wydawnictwem wymusił jednak na nich pewną zmianę. - Chcemy zrobić tak, żeby przebywać ze sobą i tworzyć nie na odległość, żeby ta muzyka była taką fuzją i momentem, chwilą i złapaniem inspiracji - powiedział Goleniewski.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3f6z69
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f6z69