Trwa ładowanie...
d1it3t4
News

Jakub Jankowski "Kartky" wydał dramatyczne oświadczenie. "Zostałem wielokrotnie pobity przez Victorię"

Jakub Jankowski "Kartky" został ostatnio oskarżony przez swoją partnerkę, Wiktorię Cwynar, o znęcanie się nad nią. Medialna batalia trwa. Raper wydał oświadczenie, w którym mówi, że to modelka była wobec niego agresywna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Jankowski "Kartky" wydał dramatyczne oświadczenie
Jakub Jankowski "Kartky" wydał dramatyczne oświadczenie (East News, Fot: East News)
d1it3t4

Raper Jakub Jankowski znany szerszej publiczności pod pseudonimem "Kartky" wydał oświadczenie, w którym zdradził kulisy związku z fotomodelką Wiktorią Cywar. 22-latka opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie wpis, z którego wynika, że od dwóch lat była dręczona przez swojego chłopaka, w wyniku czego zapadła na ciężką depresję, a nawet próbowała targnąć się na życie.

Teraz Jakub Jankowski postanowił przedstawić fanom swoją wersję. Raper przyznał, że wielokrotnie został pobity przez własną partnerkę.

- Prawda jest taka, że od kilku miesięcy jestem szantażowany na wielu płaszczyznach. Przez ostatnie półtora roku zostałem wielokrotnie pobity przez Victorię. (...) Interwencje policji kończyły się odwożeniem Victorii na izbę wytrzeźwień do Katowic. Kiedy przez ostatnie miesiące jadła duże ilości tabletek, to kilka razy próbowałem jej dosłownie wyciągnąć je z ust. Victoria przekręcała sytuacje tak, że chciałem ją udusić lub poranić gardło - czytamy w oświadczeniu.

d1it3t4

Po kliknięciu w poniższy link poznacie dalsze, dramatyczne kulisy związku Jakuba Jankowskiego "Kartky" z Wiktorią Cywar.

Przypomnijmy, że Jakub Jankowski "Kartky" jest podopiecznym wytwórni założonej przez Quebonafide. "Pudelek" usiłował dodzwonić się do wytwórni w tej sprawie.

Jak relacjonuje jednak portal, jej przedstawiciele nabrali wody w usta. Podobnie jak menedżer Kartky’ego.

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4