Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Jakub Kucner rozstał się z partnerką. Marzenia o ślubie trzeba odłożyć

Jakub Kucner ogłosił, że niedawno rozstał się ze swoją partnerką. Co ciekawe, niedawno przekonywał ją do wzięcia ślubu. Model przyznał, że nie podchodzi do zerwania emocjonalnie. Inaczej traktuje sytuację jego była.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Kucner od miesiąca jest singlem
Jakub Kucner od miesiąca jest singlem (East News)
d3qlv0z

Jakub Kucner i Karolina Zagozdon poznali się w 2015 r. podczas wyborów Mistera Polski, gdzie model dotarł do finału. Między nimi szybko zaiskrzyło. Planowali nawet huczny ślub, do którego udało się przekonać modelkę całkiem niedawno. Jednak realizację marzeń o wielkim weselu w staropolskim wydaniu trzeba będzie odłożyć na później.

Okazuje się, że Kucner i Zagozdon nie są parą już od miesiąca, o czym poinformował Mister Polski z 2017 r. On sam podchodzi do sytuacji z dużym spokojem i nie skreśla tej relacji. Według niego zostają na stopie przyjacielskiej. Wspólnie realizują też projekty zawodowe.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

- Zrobiliśmy sobie przerwę i zobaczymy, jak to się ułoży. Mamy wspólne projekty dobroczynne i fundację, razem organizujemy zbiórkę finansową na wysyłkę kontenera z darami dla afrykańskich dzieci. Tak więc tutaj nic się nie zmieniło - powiedział Kucner tygodnikowi "Twoje Imperium".

d3qlv0z

Zupełnie inaczej do sprawy podchodzi Zagozdon, traktuje to bardziej emocjonalnie. Jak podaje periodyk, ze swojego profilu na Instagramie usunęła wszystkie prywatne zdjęcia, jakie miała z Kucnerem. Zostawiła tylko te, które dotyczyły spraw zawodowych i wspólnych projektów.

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z