Trwa ładowanie...
d30rq3s

James Arthur odwołał koncert w Polsce. Powodem pilna operacja

James Arthur musiał odwołać swój najbliższy koncert w Polsce z powodu problemów zdrowotnych. Jak informuje management artysty, przeszedł niedawno pilną operację i dopiero dochodzi do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Arthur na razie nie zagra w Polsce
James Arthur na razie nie zagra w Polsce (East News)
d30rq3s

James Arthur miał wystąpić w czwartek 30 stycznia w klubie Stodoła w Warszawie. Jednak jego koncert musiał zostać odwołany. Powodem takiej decyzji był zły stan zdrowia artysty. Wszystkie zaplanowane koncerty odbędą się w innym terminie.

Wokalista kilka dni temu przeszedł pilną operację i dopiero dochodzi do pełni sił.

"W związku z problemami zdrowotnymi Jamesa Arthura, pozostała część trasy europejskiej zostaje przełożona. James wczoraj musiał przejść operację i obecnie dochodzi do siebie. Przeprasza i dziękuje fanom za wszystkie wiadomości, które dostaje" - czytamy w oświadczeniu.

d30rq3s

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk zdradza nam szczegóły o biograficznym filmie

Organizatorzy koncertu w Warszawie zalecają zachować bilety, ponieważ koncert w Polsce może mieć wyznaczony nowy termin. Jednak istnieje możliwość zwrotu.

"Jak tylko poznamy nowe daty, niezwłocznie o tym poinformujemy. Jeśli nie chcesz czekać na ogłoszenie nowej daty, możesz już teraz zwrócić bilet. W tym celu skontaktuj się z bileterią, w której bilet został kupiony" - oznajmili.

d30rq3s

Koncert w Warszawie nie jest pierwszym odwołanym przez artystę z trasy The YOU Tour. Wcześniej James Arthur rezygnował z występów w Barcelonie i Zurychu.

d30rq3s

Podziel się opinią

Share

d30rq3s

d30rq3s