Trwa ładowanie...

Jan Dąbrowski o Viki Gabor: "Nic się nie zmieniło"

Viki Gabor, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior, wzbudza w ludziach dużo emocji. Wielu zarzuca jej próżność, czy też źle poukładane priorytety. Są jednak i ci, którzy znają ją dłużej. Jan Dąbrowski stwierdził, że Viki wciąż jest tą samą miłą, ułożoną dziewczyną.

Jan Dąbrowski o Viki Gabor: "Nic się nie zmieniło"Źródło: East News
d1ysb0h
d1ysb0h

Viki Gabor wygrywając tegoroczną Eurowizję Junior przyniosła Polsce ogromną dumę. Był to duży sukces też dla niej samej. Teraz może rozwijać skrzydła, pchać swoją karierę do przodu i umacniać swoją pozycję w branży muzycznej. Niektórzy zarzucają dziewczynie, że źle poukładała swoje wartości i nie patrzy na świat realistycznie. Dla wielu czymś niezrozumiałym jest to, że Viki nieczęsto pojawia się aktualnie w szkole.

Głosem, który równoważy wszelkie zarzuty, jest wypowiedź youtubera, Jana Dąbrowskiego. Poznał on Viki na planie "The Voice Kids", kiedy to brała udział w programie. "Pamiętam Viki na pierwszych dniach nagraniowych "The Voice Kids" - cudowna, utalentowana i nieśmiała osóbka". Wspomniał również, że spotykając młodą gwiazdę teraz wcale nie odczuwa różnicy. "Nic się nie zmieniło".

A co Wy myślicie o Viki?

d1ysb0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysb0h