ycipk-4q67xb

Jan Dąbrowski o Viki Gabor: "Nic się nie zmieniło"

Viki Gabor, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior, wzbudza w ludziach dużo emocji. Wielu zarzuca jej próżność, czy też źle poukładane priorytety. Są jednak i ci, którzy znają ją dłużej. Jan Dąbrowski stwierdził, że Viki wciąż jest tą samą miłą, ułożoną dziewczyną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viki Gabor nie zmieniła się pod wpływem branży i sukcesu.
Viki Gabor nie zmieniła się pod wpływem branży i sukcesu. (East News)
ycipk-4q67xb

Viki Gabor wygrywając tegoroczną Eurowizję Junior przyniosła Polsce ogromną dumę. Był to duży sukces też dla niej samej. Teraz może rozwijać skrzydła, pchać swoją karierę do przodu i umacniać swoją pozycję w branży muzycznej. Niektórzy zarzucają dziewczynie, że źle poukładała swoje wartości i nie patrzy na świat realistycznie. Dla wielu czymś niezrozumiałym jest to, że Viki nieczęsto pojawia się aktualnie w szkole.

Głosem, który równoważy wszelkie zarzuty, jest wypowiedź youtubera, Jana Dąbrowskiego. Poznał on Viki na planie "The Voice Kids", kiedy to brała udział w programie. "Pamiętam Viki na pierwszych dniach nagraniowych "The Voice Kids" - cudowna, utalentowana i nieśmiała osóbka". Wspomniał również, że spotykając młodą gwiazdę teraz wcale nie odczuwa różnicy. "Nic się nie zmieniło".

ycipk-4q67xb

A co Wy myślicie o Viki?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4q67xb

ycipk-4q67xb
ycipk-4q67xb