Trwa ładowanie...

Jan Dąbrowski o Viki Gabor: "Nic się nie zmieniło"

Viki Gabor, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior, wzbudza w ludziach dużo emocji. Wielu zarzuca jej próżność, czy też źle poukładane priorytety. Są jednak i ci, którzy znają ją dłużej. Jan Dąbrowski stwierdził, że Viki wciąż jest tą samą miłą, ułożoną dziewczyną.

Share
Jan Dąbrowski o Viki Gabor: "Nic się nie zmieniło"
Źródło: East News
d24mdx2

Viki Gabor wygrywając tegoroczną Eurowizję Junior przyniosła Polsce ogromną dumę. Był to duży sukces też dla niej samej. Teraz może rozwijać skrzydła, pchać swoją karierę do przodu i umacniać swoją pozycję w branży muzycznej. Niektórzy zarzucają dziewczynie, że źle poukładała swoje wartości i nie patrzy na świat realistycznie. Dla wielu czymś niezrozumiałym jest to, że Viki nieczęsto pojawia się aktualnie w szkole.

Głosem, który równoważy wszelkie zarzuty, jest wypowiedź youtubera, Jana Dąbrowskiego. Poznał on Viki na planie "The Voice Kids", kiedy to brała udział w programie. "Pamiętam Viki na pierwszych dniach nagraniowych "The Voice Kids" - cudowna, utalentowana i nieśmiała osóbka". Wspomniał również, że spotykając młodą gwiazdę teraz wcale nie odczuwa różnicy. "Nic się nie zmieniło".

A co Wy myślicie o Viki?

d24mdx2

Podziel się opinią

Share
d24mdx2
d24mdx2