Trwa ładowanie...
d2li9tn

Janachowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z mężem. Nie wszyscy wierzyli, że im się uda

Śliczna gwiazda telewizji, która prowadzi programy o tematyce ślubnej, sama jest w bardzo szczęśliwym związku. W 2014 roku wyszła za mąż. W każdej rozmowie z mediami zachwala ukochanego, a ostatnio pokazała wspólne zdjęcie. Piękna para?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Janachowska i Jabłoński pobrali się 4 lata temu
Janachowska i Jabłoński pobrali się 4 lata temu (ONS.pl)
d2li9tn

Janachowska na swoim instagramowym profilu udostępnia ujęcia z pracy, ale i z życia prywatnego. Nie brakuje fotografii z wakacji, w bikini i, oczywiście, z partnerem. Tym razem prezenterka pochwaliła się fotką spod choinki. Wygląda na to, że Izabela i Krzysztof są gotowi do świętowania.

"U nas panuje już świąteczny klimat i rodzinna atmosfera, bo Razem jest Lepiej. Najlepiej" - napisała Janachowska.

Kiedy zakochani pobierali się, nie wszyscy wierzyli, że uda im się stworzyć rodzinę. Powodem wątpliwości była różnica wieku między partnerami. W dniu ślubu Janachowska miała 28 lat, Jabłoński 55. Był więc niemal dwa razy starszy od Izy. A jednak okazało się, że przepaść pokoleniowa w tym wypadku nie ma znaczenia - są ze sobą od 6 lat.

d2li9tn

- To on znalazł mnie. Mieliśmy tych samych znajomych. Wiele koleżanek opowiadało mi, że powinnam zwrócić na niego uwagę, ale ja w ogóle nie byłam zainteresowana. Byłam singielką i przyzwyczaiłam się do tego stanu. Chociaż czasem – jak każda kobieta – zastanawiałam się, co jest ze mną nie tak, że wciąż jestem sama. Dopiero jak się z tym pogodziłam i odpuściłam, pojawił się On. Zawalczył i wywrócił życie do góry nogami - mówiła Iza rok temu w wywiadzie dla "Vivy".

Media często pytają gwiazdę telewizji o ciążę, powiększenie rodziny, jednak Izabela nie jest w tej kwestii wylewna. Jak twierdzi, sprawy tak intymne chce zatrzymać dla siebie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2li9tn

Podziel się opinią

Share
d2li9tn
d2li9tn