Trwa ładowanie...

Janet Jackson pokazała synka! Gwiazda ma 51 lat i niedawno została mamą

Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem malucha na swoim instagramowym profilu. Dziecko jest urocze, ale nie tylko to rzuca się w oczy! Janet Jackson, choć jest już po 50, wygląda na znacznie młodszą - na jej twarzy próżno szukać zmarszczek. To zasługa genów czy zabiegów medycyny estetycznej?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Janet Jackson pokazała synka! Gwiazda ma 51 lat i niedawno została mamą
Źródło: Instagram.com
d1hny1w

Siostra Michaela Jacksona długo czekała z macierzyństwem. Jej pierwsze dziecko, syn Eissa, urodził się, gdy jego mama skończyła już 50 lat. Chłopiec przyszedł na świat 3 stycznia 2017 roku i natychmiast skradł serca rodziców. Niestety, związek arabskiego miliardera i amerykańskiej gwiazdy nie miał się już wówczas najlepiej. Trzy miesiące po narodzinach Eissy Janet Jackson i Wissam Al Mana rozstali się.

Mężczyzna jest mężem piosenkarki od 2012 roku. Ich uczucie było tak gorące, że celebrytka zdecydowała się dla nowego partnera poświęcić wszystko, co wcześniej było dla niej ważne: przestała występować, udzielać się w mediach, bywać na imprezach. Zmieniła też wiarę, przeszła na islam. Wycofanie się z show-biznesu nie odebrało jednak Jackson statusu gwiazdy, fani nadal o niej pamiętają.

Trzeci mąż nie dał Janet spodziewanego szczęścia, ale relacja jest najważniejszą w życiu gwiazdy - Wissam już na zawsze będzie w nim obecny ze względu na małego Eissę. Niedawno paparazzi przyłapali miliardera na spacerze i zabawach z chłopcem, a Jackson pokazała malucha w mediach społecznościowych.

"Moje dziecko i ja po drzemce" - napisała gwiazda. Podobno mąż nie pozwalał jej na podobną otwartość. Wygląda na to, że gdy Jackson postanowiła się z nim rozstać, przestała się przejmować zakazami.

d1hny1w

Myślicie, że Jackson rozwiedzie się po raz trzeci? 51-latka do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Może ze względu na syna powalczy o związek?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1hny1w

Podziel się opinią

Share
d1hny1w
d1hny1w