Trwa ładowanie...

Janina Ochojska opublikowała zdjęcie i skierowała poruszające słowa do Tomasza Lisa

Janina Ochojska otwarcie mówi o swojej chorobie nowotworowej. W odpowiedzi na zdjęcie, które umieścił w sieci Tomasz Lis, napisała parę poruszających słów.

Janina Ochojska opublikowała zdjęcie i skierowała poruszające słowa do Tomasza LisaŹródło: ONS.pl
d2p9tdt
d2p9tdt

Tomasz Lis od dwóch tygodni przebywa pod opieką lekarzy.Opublikował na Twitterze swoje zdjęcie na szpitalnym łóżku i złożył wszystkim życzenia. "Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc pod pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać" - napisał.

W odpowiedzi na jego wpis Janina Ochojska opublikowała swoje zdjęcie ze słowami: "Panie Tomaszu, już mam za sobą tę część życia, koniec z chemią. Jestem wyleczona. Teraz walczę z ogromnym wyczerpaniem i zmęczeniem organizmu. Ale to też jakiś etap. Dojdę do siebie, zacznę normalnie funkcjonować. Pan też dojdzie, trzeba czasu i cierpliwości, czego życzę."

Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, w kwietniu tego roku dowiedziała się, że ma raka piersi. Działaczka społeczna przekonuje, że rak nie jest wyrokiem, a wcześnie wykryty da się wyleczyć. - Dlatego publicznie opowiedziałam o chorobie, żeby uświadomić kobietom, że regularne badanie są ważne - wyjaśnia w wywiadzie dla Newsweeka. Ochojska wyznała, że miała szczęście, bo gdyby o raku "dowiedziała się w październiku, to nie byłoby już funduszy z NFZ, bo pod koniec roku się kończą".

d2p9tdt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p9tdt