Trwa ładowanie...
d1oprs6

Janina Ochojska opublikowała zdjęcie i skierowała poruszające słowa do Tomasza Lisa

Janina Ochojska otwarcie mówi o swojej chorobie nowotworowej. W odpowiedzi na zdjęcie, które umieścił w sieci Tomasz Lis, napisała parę poruszających słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janina Ochojska
Janina Ochojska (ONS.pl)
d1oprs6

Tomasz Lis od dwóch tygodni przebywa pod opieką lekarzy.Opublikował na Twitterze swoje zdjęcie na szpitalnym łóżku i złożył wszystkim życzenia. "Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc pod pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać" - napisał.

W odpowiedzi na jego wpis Janina Ochojska opublikowała swoje zdjęcie ze słowami: "Panie Tomaszu, już mam za sobą tę część życia, koniec z chemią. Jestem wyleczona. Teraz walczę z ogromnym wyczerpaniem i zmęczeniem organizmu. Ale to też jakiś etap. Dojdę do siebie, zacznę normalnie funkcjonować. Pan też dojdzie, trzeba czasu i cierpliwości, czego życzę."

Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, w kwietniu tego roku dowiedziała się, że ma raka piersi. Działaczka społeczna przekonuje, że rak nie jest wyrokiem, a wcześnie wykryty da się wyleczyć. - Dlatego publicznie opowiedziałam o chorobie, żeby uświadomić kobietom, że regularne badanie są ważne - wyjaśnia w wywiadzie dla Newsweeka. Ochojska wyznała, że miała szczęście, bo gdyby o raku "dowiedziała się w październiku, to nie byłoby już funduszy z NFZ, bo pod koniec roku się kończą".

d1oprs6

Podziel się opinią

Share
d1oprs6
d1oprs6