Trwa ładowanie...

Janusz Gajos ostro o rządach PiS

Janusz Gajos to kolejny lubiany i szanowany aktor, który publicznie potępił rząd Beaty Szydło. "Boję się, bo znowu ktoś chce mi wmówić, że jestem durniem, który nie rozumie, że wszystko, co się ostatnio dzieje, dzieje się dla mojego dobra" - stwierdził aktor.

Janusz Gajos ostro o rządach PiSŹródło: East News, fot: MICHAL WARGIN
d3ok4vj
d3ok4vj

Ceniony artysta, znany z wielu kreacji filmowych, teatralnych i telewizyjnych nie jest zadowolony z obecnie rządzącej władzy. W rozmowie z portalem Koduj24.pl wyznał, że w kraju panuje bardzo niepokojąca sytuacja polityczna. Janusz Gajos obawia się, że parta Jarosława Kaczyńskiego próbuje manipulować ludźmi. W opinii aktor powtarzane przez PiS hasła, m.in. o Polsce w ruinie to kompletne brednie.

- Przecież większość z nas nie wierzy w brednie typu "Polska w ruinie", nie chce spokojnie słuchać wyzwisk i obelg tylko dlatego, że ma inne zdanie na temat tej "dobrej zmiany - stwierdził Gajos w rozmowie z portalem.

Artysta powiedział również, że Jarosław Kaczyński stawiający się w roli zbawcy narodu to naprawdę niebezpieczna sytuacja. Ma rację?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Forum
Źródło: Forum

ZOBACZ TAKŻE: Stuhr: Mój tata jest zazdrosny, że tak gloryfikuję Janusza Gajosa

d3ok4vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ok4vj