WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Janusz Głowacki zmarł w Egipcie. Kiedy pogrzeb?

Wybitny pisarz i felietonista odszedł 19 sierpnia 2017 r. O jego śmierci poinformowała żona w rozmowie Polską Agencją Prasową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Głowacki niespodziewanie zmarł za granicą
Janusz Głowacki niespodziewanie zmarł za granicą (Forum, Fot: Jacek Lagowski)
WP

Janusz Głowacki cieszył się bardzo dobrym zdrowiem. Do ostatnich chwil dbał o swoją kondycję fizyczną. O śmierci pisarza poinformowała w rozmowie z PAP jego żona, Olena Leonenko-Głowacka: "W dniu 19 sierpnia 2017 roku w wieku 79 lat odszedł mój najukochańszy mąż Janusz Głowacki".

Jego córka Zuzanna zdradziła natomiast, że ukochany tata zmarł podczas wakacji w Egipcie, o czym nie mówiono wcześniej. Kobieta przekazała taką informację "New York Times". Niestety, pisarza nie udało się uratować, pomimo że natychmiast przetransportowano go do szpitala.

Jak podaje "Fakt", pogrzeb Janusza Głowackiego ma odbyć się 11 września na Powązkach Wojskowych o godz.12:00. Artysta ma spocząć w Alei Zasłużonych. Dzień wcześniej o godz. 19.00 w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym odbędzie się msza żałobna.

WP

Zobacz też: Wzruszający pogrzeb Grzegorza Miecugowa

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP