Trwa ładowanie...

Janusz Rewiński w spocie wyborczym PiS. Pokazał "piekielną Polskę Grzegorza"

Janusz Rewiński jest w polskiej polityce nie od dziś. Niezapomniany "Siara" był nawet posłem na Sejm. I choć dziś nie ubiega się o stołek, to pomaga wygrać partii, którą wspiera od lat.

Janusz Rewiński w spocie wyborczym PiS. Pokazał "piekielną Polskę Grzegorza"Źródło: Facebook.com
d33mc74
d33mc74

Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości w rządzie PiS, zamieścił na Facebooku nowy spot wyborczy swojej partii. W rolach głównych: obywatel przekonany o tym, że jego głos nic nie zmieni w nadchodzących wyborach. Oraz Janusz Rewiński, który niczym duch z "Opowieści Wigilijnej" Charlesa Dickensa pokazuje przerażonemu mężczyźnie przyszłość pod rządami przeciwników PiS z Grzegorzem na czele.

Niekorzystne zmiany w 500+, wyższe podatki i piekielna katorga po podniesieniu wieku emerytalnego – taka przyszłość czeka Polaków, zdaniem Janusza Rewińskiego, gdy większość zagłosuje na opozycję.

d33mc74

Niebiańską alternatywą jest oczywiście oddanie głosu na PiS.

- Gwarantują 500+, obniżyli podatki i wiek emerytalny. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale Polacy nabrali wiatru w żagle. A wyborów nie wygrywa się leżąc na kanapie – podkreśla Rewiński w spocie.

Domena publiczna
Źródło: Domena publiczna

Przypomnijmy, że Janusz Rewiński nie pierwszy raz angażuje się w kampanię polityków Prawa i Sprawiedliwości. W 2010 r. był w komitecie poparcia Jarosława Kaczyńskiego, a 5 lat później zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę.

d33mc74

Sam również był czynnym politykiem, czy raczej satyrykiem bawiącym się w politykę na najwyższych szczeblach władzy. Jako członek Polskiej Partii Przyjaciół Piwa dostał się do Sejmu I kadencji, ale bez powodzenia ubiegał się o reelekcję.

Obejrzyj: Nowy spot KO. "Panie premierze, 500+ nie wystarczy"

d33mc74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33mc74