Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wrócili do siebie? Wybrali się razem na Kaszuby

Choć para rozstała się w zeszłym roku, to coraz częściej mówi się o tym, że znów mają się ku sobie. Martyna Gliwińska spędziła ostatnio sporo czasu z Bieniukiem i jego dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska tworzyli piękną parę
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska tworzyli piękną parę (Instagram.com)
d3qlv0z

Jarosław Bieniuk wybrał się ostatnio z dziećmi do Wieżycy na Pojezierzu Kaszubskim. Co ciekawe, sportowiec zaprosił na wycieczkę swoją byłą partnerkę - Martynę Gliwińską. Projektantka wnętrz w wywiadach po rozstaniu zarzekała się, że Bieniuk nie jest odpowiednim partnerem dla niej. Tymczasem "Dobry tydzień" donosi, że dziewczyna świetnie się bawiła, spędzając ferie ze swoim ex i jego dziećmi.

Przypomnijmy, że sportowiec związał się z piękną projektantką wnętrz dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej.

- To wyjątkowa dziewczyna. Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie - mówił o swojej ukochanej, gdy jeszcze byli razem.

Niestety, para napotkała na swojej drodze wiele przeszkód i coraz bardziej oddalali się od siebie. Gliwińskiej miało przeszkadzać to, że jest nieustannie porównywana do Przybylskiej. W końcu w czerwcu ubiegłego roku otwarcie opowiedziała o tym, że zakończyła relację z Bieniukiem.

d3qlv0z

- Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - mówiła na łamach "Super Expressu". Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z