Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk na rodzinnym zdjęciu. "Oliwia cała mama"

Święta dla każdego są wyjątkowe. To czas, który większość spędza z rodzinami i przyjaciółmi. Wspólnym zdjęciem z dziećmi pochwalił się Jarosław Bieniuk.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jarosław Bieniuk na rodzinnym zdjęciu. "Oliwia cała mama"Źródło: East News, fot: East News
df6654b

Media społecznościowe gwiazd przepełnione są świątecznymi zdjęciami. Nie brakuje oczywiście tych z rodziną. Jarosław Bieniuk ma trójkę dzieci, które są owocem związku z Anną Przybylską. Aktorka kilka lat temu umarła, a sportowiec musiał samotnie zająć się trójką małych dzieci. Rodzina jest dla niego najważniejsza, co niejednokrotnie podkreślał w wywiadach. - Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość - mówił kiedyś w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Oliwia, Jarosław, Jan i Szymon pozują do zdjęcia na kanapie. Trudno, żeby w takich chwilach nie gościł na ich twarzach uśmiech. Widać, że chwile spędzone razem są da nich bardzo ważne.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń. "Super rodzinka" - piszą fani. Sporo komplementów zebrała Oliwia, najstarsza córka, która do złudzenia przypomina Annę Przybylską. "Uwielbiam waszą rodzinkę! Oliwka cała mama" - czytamy w komentarzach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

df6654b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df6654b